آخرین اخبار

معاینه فنی خودرو‌ها تا ۱۵ اردیبهشت ماه اعتبار دارد

به گزارش کارنت به نقل از باشگاه خبرنگاران، محمدرضا گویا مدیر ارتباطات ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران با اشاره به اینکه فعالیت ستاد معاینه فنی در بخش خدمات خودرویی در شرایط کرونایی کشور تقسیم بندی می‌شود، گفت: در حال حاضر در ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران با یک شیب نزولی با کمترین تعداد پرسنل، مشغول به فعالیت و خدمت رسانی به شهروندان هستیم.

مدیر ارتباطات ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران افزود: آمار‌ها نشان می‌دهد پس از شیوع کرونا در پایتخت، تعداد مراجعات شهروندان برای دریافت خدمات به میزان 80 درصد کاهش پیدا کرده است.

گویا افزود: پس از اعلام این خبر از سوی پلیس که به دلیل شرایط موجود معاینه فنی خودرو‌ها تا تاریخ 15 اردیبهشت ماه اعتبار دارد و میزان مراجعات شهروندان به مراکز معاینه فنی به شدت کاهش پیدا کرد، اما باید به این نکته اشاره کنم که کارکنان مراکز معاینه فنی بر اساس شیوه نامه‌های وزارت بهداشت و با استفاده از ماسک و دستکش در حال انجام فعالیت هستند و این مراکز به شکل مستمر از سوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و شهرداری‌های مناطق ضد عفونی می‌شود.

او تصریح کرد: تمامی مراکز معاینه فنی پایتخت در یک شیفت کاری با کمترین پرسنل در حال فعالیت و خدمت رسانی به شهروندان هستند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.