آخرین اخبار

۲محصول جدید کامیونت و مینی‌بوس شیلر توسط بهمن دیزل رونمایی شد

مینی بوس و کامیونت شیلر به عنوان جدیدترین محصول این شرکت با هدف رونق تولید، کمک به ناوگان حمل و نقل، کاهش ارزبری سالانه تولیدات و رسیدن به حداکثر افزایش عمق ساخت داخل به سبد محصولات بهمن دیزل اضافه شد.

به گزارش کارنت به نقل از اقتصادآنلاین، این خودرو دارای ۱۸ عدد صندلی مسافر با پشتی های بلند و تاشو بوده و قابلیت افزایش و تغییر چیدمان صندلی را دارد. استاندارد آلایندگی این خودرو یورو ۴ و ۵ بوده و ترمز اگزوز، ترمز تمام بادی، چهارچرخ دیسکی و ABS نیز از مشخصات ترمز این خودرو است.

شیلر مجهز به دو دستگاه بخاری سالنی و یک دستگاه بخاری مستقل راننده است و درب مسافر با مکانیزم برقی اتوماتیک است. شیشه های دو جداره و کولر مستقل برای مسافر و رانتده از دیگر مشخصات ظاهری شیلر است.

طول بارخور این خودرو ۴۹۰۵ میلی متر بوده و وزن بارخور نیز ۳۲۰۰ کیلوگرم پیش بینی شده است. حداکثر توان شیب روی بیش از ۵۰ درصد ، حداکثر قدرت ۱۴۱ اسب بخار در دور موتور ۲۶۰۰ و کابین مجهز به تورشن بار نیز از دیگر مشخصات شیلر به شمار می رود.

شیلر قابلیت تجهیز به انواع کاربری ها از جمله یخچال، آتش نشانی، کمپرسی، خودروبر، حمل نوشابه،مسقف فلزی و باری فلزی و چوبی خواهد بود.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *