دانلود مجله

لکسوس LC با تغییراتی عظیم در راه است

تصاویر جاسوسی منتشر شده از لکسوس LC در حین آزمایش از تغییراتی عظیم در این خودرو خبر می‌دهد.

به گزارش کارنت به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، لکسوس LC یک کوپه لوکس از این شرکت ژاپنی است که به نوعی جایگزین ارزان‌تر و کوچک‌تر از مدل LFA به شمار می‌رود. این خودرو که بیش از یک سال است به بازار معرفی شده، حال نمونه‌های آزمایشی آن با پوشش استتاری تحت تدابیر شدید امنیتی در حال تردد هستند. این موضوع از تغییری عظیم در لکسس LC خبر می‌دهد. کارشناسان بر این باورند که نسخه F اسپرت یا تیونینگ شده از این خودرو توسط لکسوس در راه بازار است. از سوی دیگر با توجه به این‌که به تازگی نسخه کانسپت سقف باز شو از لکسوس LC معرفی شده احتمال اینکه نمونه مورد آزمایش همان نسخه سقف باز شو باشد نیز وجود دارد.

در این باره یکی از مدیران لکسوس با محافظه‌کاری تمام اشاره کرده که “تا پایان امسال اتفاقی عظیم درباره لکسوس LC را شاهد خواهیم بود. ” در صورت ارائه نسخه اسپرت این خودرو با نام LC F احتمالا این مدل قوی‌ترین و سریع‌ترین محصول در حال تولید شرکت لکسوس باشد. این احتمال زمانی قوت می‌گیرد که شنیده‌ شده لکسوس در یک برنامه خصوصی، تصاویر اولیه نسخه مسابقه LC F را رونمایی کرده، اما این تصاویر تا کنون به رسانه‌ها درز نکرده است.

در تصاویر جاسوسی منتشر شده وجود ورودی‌های هوای عظیم در دو طرف سپر جلو نیز جهت خنک کردن موتور بزرگ‌تر یا توربو‌ها قوی‌تر دیده می‌شود که دلیل دیگری برای قوت گرفتن احتمال تولید LC F است. با این وجود استتار خودرو‌های در حال آزمایش همیشه گمراه کننده بوده و با وجود اینکه تصاویر خودروی مورد آزمایش را نمونه‎ای از کوپه نشان می‌دهد، ممکن است سقف باز شونده آن با تبحر خاصی غیر قابل تشخیص باشد.

لکسوس LC F احتمالا با یک پیشرانه 4.0 لیتری 8 سیلندر دو توربو با توانی در حدود 621 اسب‌بخار عرضه می‌گردد که در صورت تحقق یافتن آن، LC F به یکی از پرچم‌داران این کلاس بدل خواهد شد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *