آخرین اخبار

اقدام عجیب ایران خودرو برای تحویل محصولات به مشتریان

مشتریانی که محصولات ایران خودرو را به صورت فروش قطعی ثبت‌نام کرده بودند با پیشنهاد عجیبی از سوی نمایندگی‌ها روبه رو شده اند.

مشتریان با مراجعه به نمایندگی‌ها و پیگیری وضعیت خودرو خود با پیشنهادات عجیبی روبه رو هستند. نمایندگی‌ها از مشتریان خواسته‌اند با پر کردن یک فرم که نمونه آن در ذیل آمده است از سود مشارکت خود انصراف داده و خودرو خود را تحویل بگیرند.

خودروهای مشمول این طرح به شرح ذیل می‌باشد:

حواله مهرماه 97: H30 Cross -هايماS7-رانا -پارس دوگانه سوز-پارس بنزيني

حواله آبان ماه 97 : رانا – پارس دوگانه سوز

مشتریانی در صورتی که از سود مشارکت خودروی خود صرف نظر کنند و طی رضایت نامه ی کتبی به نمایندگی اعلام نمایند، خودرو سریعا فاکتور و تحویل مشتری خواهد شد.

طبق پیگیری‌های صورت گرفته از خبرنگار ما برخی از این خودروها مانند هایما s7 تاکنون حدود 5 میلیون تومان سود به حواله آنها تعلق گرفته که باید برای تحویل خودرویشان قید سود را بزنند.

به عبارت دیگر، سهم و حق قانونی خریدار (سود مشارکت قانونی که در قرارداد ذکر شده) را ببخشید تا خودرو شما را که گروگان گرفته ایم بهتان تحویل دهیم! سود فوق الذکر بسته به نوع خودرو بین 3 تا 8 میلیون تومان است. یعنی شرکت که نه تنها مشکل قطعه ندارد، بلکه خودرو هم دارد ولی به عنوان باج میگوید سود خود را نگیرید تا خودرو را تحویل دهیم.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *