آخرین اخبار

ثبت نام الکترونیکی کارت سوخت براساس زمان بندی است

براساس اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی، مالکان خودرو ‌و موتورسیکلت فاقد کارت سوخت می توانند با روش نام نویسی الکترونیکی و براساس زمان بندی اقدام کنند.

به گزارش کارنت به نقل از ایرنا، ثبت نام مالکان خودرو ‌و موتورسیکلت فاقد کارت سوخت از روز شنبه سوم آذرماه با چند روش در سراسر کشور آغاز شد که یکی از این روش ها نام نویسی الکترونیکی است.
در این اطلاعیه آمده است: کلیه مالکان وسایل نقلیه فاقد کارت سوخت می توانند وارد سامانه خدمات دولت همراه به نشانی www.mob.gov.ir شده و با نصب اپلیکیشن خدمات دولت همراه ثبت نام خود را انجام دهند.
این اطلاعیه می افزاید: ورود به سامانه های اینترنتی براساس آخرین رقم شماره سمت راست تلفن همراه مالکان خودرو انجام می شود و شروع آن با شماره 99 در پنجم آذرماه است.
شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران تاکید دارد که در هیچ یک از مراحل ثبت نام چه به صورت حضوری در دفاتر پلیس+10 و چه به صورت اینترنتی، نیازی به ارایه رمزهای کارت های بانکی نیست بنابراین هموطنان عزیز مراقبت لازم در این باره را داشته باشند.
همچنین آن دسته از مالکان که دارای بیش از یک دستگاه خودرو و موتورسیکلت فاقد کارت سوخت هستند، برای ثبت نام کارت المثنی بایستی مجددا مراحل ثبت نام را به ازای هر دستگاه خودرو یا موتورسیکلت را با یک کارت بانکی دیگر تکرار کنند.
در اطلاعیه شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی آمده است: آن دسته از مالکان محترم وسایل نقلیه که به هر دلیل نتوانند اطلاعات خود را ارسال نمایند و یا تمایلی به ثبت‌نام غیرحضوری ندارند، می توانند با مراجعه حضوری به دفاتر پلیس +10 و طبق ضوابط قبلی با ارائه مدارک قانونی لازم، نسبت به اعلام و ثبت تقاضای خود برای صدور کارت المثنی سوخت اقدام نمایند.
مالکان خودروهای عمومی و دولتی اعم از سواری، وانت و موتورسیکلت، به منظور دریافت کلیه خدمات مربوط به کارت سوخت از جمله درخواست صدور کارت المثنی، می بایست همانند گذشته صرفا با مراجعه به دفاتر پلیس +10 نسبت به ثبت تقاضای خود اقدام نمایند.
همچنین در صورت هر گونه مشکل یا دریافت اطلاعات تکمیلی، خواهشمند است که به درگاه mob.gov.ir مراجعه نموده یا با شماره 09627 تماس حاصل فرمایید.
جدول زمان بندی ثبت نام متقاضیان کارت المثنی سوخت براساس دو رقم سمت راست شماره تلفن همراه متقاضی:
5 آذرماه: دو رقم سمت راست = 99
6 آذرماه: دو رقم سمت راست = 89
7 آذرماه: آخرین رقم سمت راست = 9 (دو رقم سمت راست 09 الی 99)
8 و 9 آذرماه: آخرین رقم سمت راست = 8
10 و 11 آذرماه: آخرین رقم سمت راست = 7
12 و 13 آذرماه: آخرین رقم سمت راست = 6
14 و 15 آذرماه: آخرین رقم سمت راست = 5
16 و 17 آذرماه: آخرین رقم سمت راست = 4
18 و 19 آذرماه: آخرین رقم سمت راست = 3
20 و 21 آذرماه: آخرین رقم سمت راست = 2
22 و 23 آذرماه: آخرین رقم سمت راست = 1
24 و 25 آذرماه: آخرین رقم سمت راست = 0

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.