آخرین اخبارقیمت خودرو

ریزش قیمت ها در بازار خودرو ادامه دارد + جدول

بررسی قیمت ها در بازار خودرو در نخستین روز هفته، نشان از تداوم روند کاهشی دارد.

به گزارش کارنت به نقل از عصر خودرو ، بررسی قیمت ها در مقایسه با چهارشنبه آخرین روز کاری هفته پیش نشان می دهد که در امروز نیز روند کاهش قیمت ها ادامه داشته و این کاهش از 500 هزار تومان تا یک میلیون تومان بوده است.
سعید موتمنی، رئیس اتحادیه صنف فروشندگان خودرو تهران با اشاره به ادامه رکود در بازار خودرو اظهار کرد: با وجود این که قرار است قیمت جدید خودروها در هفته جدید اعلام شود، اما هنوز بازار واکنشی نشان داده و روند کاهشی قیمت ها همچنان ادامه دارد.
این در حالیست که امروز نیز فروش 50 هزار خودرو از محصولات سایپا با موعد تحویل تابستان ماه سال 98 نیز آغاز شده است.
مراجعه برای بررسی وضعیت سایت فروش محصولات نشان از ترافیک اندک برای خرید دارد که دلیل اصلی آن، طولانی بودن زمان تحویل این خودروها است. به گفته مسئولان سایپا تا ساعت 10:30 امروز، بیش از 14 هزار خودرو به فروش رسیده که تا تکمیل ظرفیت امکان ثبت نام وجود خواهد داشت.
بررسی قیمت ها در بازار خودرو نیز نشان می دهد که تیا صندوقدار امروز با یک میلیون و 500 هزار تومان کاهش به 37 میلیون و 500 هزار تومان رسیده است. پراید نیز همانند روزهای گذشته شاهد ثبات قیمت بوده و تغییری نکرده اما پژو 206 تیپ 2 که روزهای طولانی در محدوده قیمت 59 میلیون تومان باقی مانده بود امروز با 500 هزار تومان کاهش به 58 میلیون و 500 هزار تومان رسید.
پژو پارس نیز با یک میلیون تومان کاهش به 66 میلیون تومان رسید و سمند ال ایکس نیز افت قیمت 500 هزار تومانی را تجربه کرد و به 52 میلیون و 500 هزار تومان رسید.
بررسی قیمت سایر خودروها نیز نشان از کاهش 500 هزار تا یک میلیون تومانی دارد.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *