آخرین اخبارشرایط فروش

شرایط فروش استثنایی پرشیا خودرو ویژه تابستان با اقساط ۶ تا ۲۴ ماهه

در شرایط فروش ویژه تابستانه پرشیا خودرو مدل های بی ام دبلیو هاچ بک اسپرتی120 و مدل خانوادگی 218 اکتیوتورر به علاقه مندان عرضه می شود . مدل 120 یک هاچ بک دیفرانسیل عقب اسپرتی با موتوری 185 اسب بخاری است که مناسب جوانان و خانواده های کم جمعیت است همچنین مدل 218 یک MPV خانوادگی است که مناسب ترددهای داخل شهری و همچنین سفرهای خانوادگی جاده ای است و فضای داخلی وسیعی را عرضه می کند.

در شرایط فروش پرشیا خودرو قیمت مدل 120 با احتساب کلیه هزینه ها معادل 524 میلیون تومان است که در صورت خرید نقدی 2 درصد تخفیف خرید نقدی معادل 10.5 میلیون تومان به آن تعلق می گیرد.
همچنین قیمت مدل 218 اکتیو تورر با احتساب تمامی هزینه ها معادل 554 میلیون تومان است که در صورت خرید نقدی تخفیف 2 درصدی معادل 11 میلیون تومان به آن تعلق می گیرد.
در صورت خرید نقدی، دو بسته ویژه مشتریان یکی شامل بیمه بدنه رایگان بدون کسر فزانشیز و دومی شامل خدمات امداد و بعد فروش ویژه نیز به خریداران تعلق خواهد گرفت.
اما پرشیا خودرو جهت رفاه علاقه مندان به برند اصیل بی ام دبلیو شرایط فروش اقساطی خودروهای 120 و 218 اکتیوتورر را هم فراهم کرده است در این شرایط فروش ویژه خودروها با پیش پرداخت 40 یا 50 درصدی عرضه می شوند . در صورت پیش پرداخت 50 درصد، خریداران می توانند خودرو را با اقساط 6 ماهه بدون بهره یا اقساط 12 ماهه با بهره 16 درصد یا اقساط تا  24 ماهه خریداری نمایند .
همانطور که ذکر شد تعداد خودروها در این شرایط فروش ویژه محدود می باشد .دوستداران برند اصیل و پیشتاز بی ام دبلیو جهت اطلاع از جزییات شرایط فروش می توانند با تلفن 4591 تماس بگیرند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *