آخرین اخبار

اعلام فهرست عاملان فروش لاستیک با نرخ مصوب

نخستین فهرست عاملان فروش لاستیک با نرخ مصوب از طریق ادارات کل استانی در اختیار تشکل‌های صنفی قرار گرفت.

به گزارش کارنت به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، محسن حاجی اسماعیلی اظهار داشت: طبق هماهنگی های صورت گرفته مقرر شده بود که وزارت صنعت، معدن و تجارت فهرست میزان لاستیک های ارسالی از سوی کارخانه های تولید کننده را به نمایندگی های استانی و شهرستان های مختلف به سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای اعلام کند تا سازمان نیز به رانندگان اطلاع رسانی کند.

وی افزود: اولین فهرست به سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای ارسال شده و بلافاصله این اطلاعات در اختیار ادارات کل استانی قرار گرفت تا تشکل های صنفی استانی اطلاعات مربوط به عاملان فروش استان ها و شهرستان ها را در اختیار رانندگان قرار دهند.
مدیرکل دفتر حمل ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای گفت: پیگیری و تهیه گزارش از استان ها به منظور دریافت اطلاعات از میزان توزیع از سوی عاملین فروش و دریافت لاستیک از سوی رانندگان آغاز شده است تا موجودی لاستیک هر یک از عاملین فروش و تعداد رانندگان مراجعه کننده مشخص شود.
حاجی اسماعیلی در ادامه بیان کرد: مقرر شده فهرست های تکمیلی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به طور مستمر به سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای ارسال شود.
وی در خصوص سامانه ثبت نام توزیع لاستیک در سایت سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای گفت: با توجه به احتمال وجود سختی هایی برای دسترسی رانندگان ناوگان عمومی حمل ونقل جاده ای به این سایت اینترنتی، همچنین به دلیل قابلیت شناسایی نوع و اندازه لاستیک از روی کارت هوشمند رانندگان، این سایت اینترنتی بسته و کنار گذاشته شد.
مدیرکل دفتر حمل ونقل مسافر تصریح کرد: نظارت بر توزیع و قیمت با نرخ مصوب دولتی از سوی سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان انجام می شود و امیدواریم در این فرایند کارخانه های تولید لاستیک ناوگان عمومی حمل ونقل جاده ای به تعهدات خود عمل کنند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *