آخرین اخبار

جک J4 با چه قیمتی به بازار می آید؟

شنیده ها حاکی از آن است که شرکت ” کرمان موتور ” چند وقتی است تولید جک J4 اتوماتیک را آغاز کرده و می خواهد تا پایان خرداد، پیش فروش این خودروی چینی را آغاز کند.

به گزارش کارنت به نقل از اسب بخار ،بر پایه اطلاعات به دست آمده، جک J4 در نسخه اتوماتیک قیمتی کم تر از ۷۰ میلیون تومان را خواهد داشت و به احتمال زیاد در تابستان پیش رو به دست خریداران می رسد. جک J4 به عنوان جدیدترین محصول ” کرمان موتور ” شناخته می شود که بر اساس اطلاع رسانی این شرکت، قرار است با پیشرانه ۱٫۵ لیتری ۱۰۳ اسب بخار و ۱۴۶ نیوتن متر گشتاور به بازار عرضه شود. جعبه دنده CVT که قابلیت تعویض دنده مصنوعی و حالت برفی و اسپرت در آن وجود دارد، توان این خودرو را به چرخ های جلوی آن می رساند. ” کرمان موتور ” ویژگی های جک J4 را به شرح زیر اعلام کرده است:
– فرمان کمکی برقی
– رینگ ۱۵ اینچی ۸ پر
– سیستم اعلام فشار باد لاستیک TPMS
– شیشه ها و آینه های کناری برقی
– دو کیسه هوا
– تریم داخلی چرم مصنوعی
– کروزکنترل
– سیستم صوتی با ۶ بلندگو
– سنسور پارک عقب
– کامپیوتر سفر
– چراغ بدرقه
– مه شکن جلو و عقب
– ترمز جلو دیسکی خنک شونده و عقب کاسه ای
– ABS + EBD
– کنترل سیستم صوتی از روی فرمان
– و…

بر پایه برخی شنیده ها، گویا سانروف روی جک J4 نصب نشده است. پیش بینی می شود که ” کرمان موتور ” در ابتدای عرضه، قیمتی رقابتی را برای این خودرو انتخاب کند و بخواهد از بازار بی وای دی F3 دنده ای، فاو بسترن B30، برلیانس H330 و… سهمی را برای خود به دست آورد. اما سوال این جاست، قیمت جک J4 کم تر از ۷۰ میلیون تومان می تواند مزیتی در کنار دیگر رقیب ها باشد؟ زیرا این خودرو امکانات آن چنانی ندارد و از سویی هنوز قیمت قطعی آن اعلام نشده است. اگر جک J4 قیمتی متمایل به ۷۰ میلیون تومان داشته باشد، راه سختی را در پیش دارد، اما اگر بتوان این خودرو را با قیمتی کم تر از
۶۲ میلیون تومان در روزهای اول بازار دید، می توان امیدوار بود که جک J4 مانند دیگر محصولات پیشین جک، رفته رفته بازار خود را به دست می آورد.

مشخصات فنی جک j4

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *