آخرین اخبار

ظرفیت تولید برلیانس H۲۰۰ به ۱۴ دستگاه در ساعت افزایش یافت

معاون تولید پارس خودرو گفت: تولید برلیانسH۲۰۰ با هدف افزایش ظرفیت تولید و سهم بازار به ۱۴ دستگاه در ساعت افزایش یافته است.

به گزارش کارنت به نقل از سایپانیوز، سید حمیدرضا دشتی با اشاره به اهداف استراتژیک پارس خودرو در سال 97 بر اساس  برنامه های اعلام شده گروه سایپا گفت: به منظور افزایش ظرفیت تولید و سهم بازار، با نصب و بکارگیری اتوماسیون و دستگاه های جدید، ظرفیت تولید برلیانس H200 از 10دستگاه به 14 دستگاه در ساعت افزایش پیدا کرده است.

وی با بیان این مطلب که دستگاه ها و اتوماسیون جدید در پارس خودرو طراحی و ساخته شده است، تصریح کرد: به منظور افزایش بهره وری و کاهش زمان تولید، تمام دستگاه ها به صورت کامل در خطوط تولید مورد بهره برداری قرار گرفته که این تجهیزات نقش به سزایی در افزایش میزان تولید خواهد داشت.

دشتی با اشاره به افزایش سطح کیفی برلیانس H200 از 2ستاره به 3 ستاره در سال گذشته و حفظ روند تولید با کیفیت افزود: تولید محصول با کیفیت تعهد ما نسبت به مشتریان است و افزایش تیراژ تولید باعث کاهش کیفیت محصولات پارس خودرو نخواهد شد.

وی گفت: دستیابی به راندمان تولید بالا در راستای تکریم مشتری و تحویل به موقع خودرو، کاهش هزینه تولید تجهیزات به جهت ساخت در داخل شرکت و افزایش سودآوری به منظور افزایش تیراژ تولید از دیگر دستاوردهای انجام پروژه نصب اتوماسیون و دستگاه های جدید بوده است.

معاون تولید پارس خودرو خاطرنشان کرد: این شرکت در سال گذشته 242 هزار و242 دستگاه خودرو تولید و به بازار عرضه کرده است که از این آمار، 45 هزار دستگاه مربوط به تولید خانواده برلیانس بوده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *