آخرین اخبارقیمت خودرو

بازار صفر کیلومتر H30 کراس چگونه است؟

امروز اگر بخواهید که دانگ فنگ H30 کراس ایران خودرو را با مدل ۱۳۹۷ از بازار آزاد خریداری کنید، احتمالا با آگهی های مختلف و گمراه کننده ای مواجه می شوید.

در آخرین اعلام قیمت رسمی از جانب ایران خودرو، دانگ فنگ H30 کراس قیمتی کمتر از ۴۶ میلیون تومان را در کارخانه داشته است. در بازار شب عید هم این هاچبک کراس چینی با قیمتی کمتر از ۴۷ میلیون تومان در بازار عرضه می شد. حتی اگر به عقبتر هم برگردیم، در بازه زمانی خاصی، H30 کراس قیمتی حدود ۴۶ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان را در بازار داشته است.
اما امروز برای خرید مطمئن یک دستگاه از این خودرو با مدل سال جدید، باید هزینه حدود ۴۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان تا ۴۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان را متقبل شوید. با اینکه برخی آگهی های خرید و فروش دانگ فنگ H30 کراس قیمتی حدود ۴۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان تا ۴۸ میلیون تومان را اعلام می کنند، اما وقتی برای خرید به محل فروشنده و یا همان دلال ها می روید، با برگه های حواله ای روبه روی می شوید که در بهترین حالت از ۱۵ اردیبهشت امکان تحویل آن ها وجود دارد. اما اگر بخواهید در همان زمان خرید، خودرو را هم از دلال یا نمایشگاه دار تحویل بگیرد، هزینه ای حدود ۴۸ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان در بهترین حالت به شما اعلام می شود. البته که طی روزهای گذشته، برخی فروشندگان شخصی و مالکان حقیقی، نسخه پلاک شده H30 کراس را با مدل ۱۳۹۷ با بهای حدود ۴۷ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله کرده اند.
در این میان برخی فروشندگان امکان سفارش کروزکنترل و گرمکن صندلی های جلو را هم به صورت فابریک و به اسم سفارش مدیران به شما اعلام می کنند و گاهی هزینه حدود ۳ میلیون تومان بیشتر را در ازای تحویل این نسخه به شما اعلام می نمایند. اما می توانید با خرید نسخه ساده و بردن آن به یکی از مراکز نصب آپشن ایران خودرو (آپکو) با هزینه منطقی تر و با گارانتی رسمی این امکانات را بر روی H30 کراس نصب کنید.

 

گروه مستند اسب بخار

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *