آخرین اخبار

خودروهای چینی 3 میلیون تومان گران خواهند شد

این مقام مسول در گفت و گو با “ایران آنلاین” افزود:یک ماه پیش قیمت خودروها را بین 2 تا 2.5 میلیون تومان گران کردیم،حال با توافقی که صورت گرفته است می خواهیم قیمت خودروهای بالای 60 میلیون تومان خود را تا 3 میلیون تومان گران کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که خودروهای افزایش یافته در لیست غیراستانداردها است اظهار داشت: ما مصوبه سازمان ملی استاندارد را قبول نداریم و قطعا مشکل برطرف خواهد شد.

این گفته ها در شرایطی است که سهم این مجموعه در عرضه خودروهای غیراستاندارد بالا است. سازمان  ملی استاندارد هم بر این امر تاکید دارد که با هر گونه تخلف برخورد جدی می کند.مهم ترین این برخوردها عدم شماره گذاری است.لذا کسانیکه دنبال خودروهای چینی هستند دقت کنند که خودرو غیر استاندارد خریداری نکنند چرا که نمی توانند آن را پلاک کنند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. با افزایش شدید قیمت خودروهای غیر چینی که امکان خرید آنها را از مشتریان متوسط سلب نموده و از طرف دیگر اعلام غیر استاندارد بودن بسیاری از خودروهای چینی که میتوان امکان مالی خرید آنها را به ما مشتریان بدهد عملا هیچ گزینه‌ای برای خریدار باقی نمانده و این از ابتکارات اداره استاندارد است که هر چند وقت از خواب زمستانی بیدار میشود و با اعلام نظرات بضرر مردم حکم صادر میکند یکی باید بگوید آقای استاندارد مملکت پر از ماشین چینی شده شما تازه بیاد استاندارد افتادین . ؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.