آخرین اخبار

رنو مگان 2018 در نمایشگاه خودروی تهران + تصاویر

به گزارش کارنت به نقل از خودروکار، جمشید حسینی، مدیرعامل نگین خودرو در نشست خبری دومین نمایشگاه خودرو تهران، گفت: مدل مگان جدیدترین محصول بازار کشور خواهد بود که بصورت فول و پیشرانه توربو 1.2 توربو به کشور وارد خواهد شد اما تنها زمانی واردات آن انجام می شود که مشکل ثبت سفارش حل شده و تست های فنی و استاندارد سازی های مورد نیاز انجام شود.

او ادامه داد: ما کاملاً پیرو قوانین هستیم و هر تصمیمی که دولت درخصوص ثبتارش بگیرد بر همان اساس عمل می کنیم.

حسینی افزود: سیاست و استراتژی نگین خودرو در سال جدید توسعه خدمات پس از فروش خواهد بود که در این راستا به زودی افتتاح بزرگ ترین شعبه خدمات پس از فروش در غرب تهران در جاده مخصوص خواهیم داشت.

حسینی در خصوص تعهدات معوقه گفت: نگین خودرو هیچ تعهد معوقه برای مدل های 2017 ندارد و همه تحویل مالک ها شده اند. تمام محصولات فعلی این شرکت در گمرک نیز مدل 2018 هستند که درصورت بازگشایی ثبتارش به مشتریان تحویل داده می شوند.

او در پاسخ به این پرسش که تولید داستر نیو فیس به قرارداد مشترک رنو، هلدینگ ناصح و ایدرو سپرده می شود یا بصورت واردات بر عهده نگین خودرو گذارده می شود؟ اظهار کرد: در حال حاضر داستر های نیو فیس را از روسیه سفارش گذاری کزده ایم و تا زمانی که قرار داد مشترک به مرحله تولید برسد به واردات ان ادامه میدهیم.

رادین پیمان فر، مدیر خدمات پس از فروش نگین خودرو نیز در خصوص گسترش خدمات پس از فروش نگین خودرو گفت: تا پایان سال جاری دو نمایندگی خدمات پس از فروش دیگر به 30 نمایندگی فعلی افزوده خواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *