آخرین اخبار

رونمایی از خودروهای تایوانی برای بازار ایران + تصاویر

لوکسژن، نخستین برند تایوانی بازار ایران روز گذشته و تنها دو روز مانده به دومین نمایشگاه خودرو تهران از سوی آرمان موتور کویر، نماینده رسمی لوکسژن در دفترفروش مرکزی این شرکت رونمایی و معرفی شد.

عقیل مصطفایی، مدیر بازاریابی و فروش آرمان موتور کویر در حاشیه این مراسم گفت: لوکسژن در سه کلاس SUV،MPV و سدان در حال تولید محصول است و در کنار نمونه های بنزینی خودروهای سدان برقی و MPV برقی نیز تولید می کند، که از این محصولات برای بازار ایران، پنج خودرو را در نظر گرفته ایم و با باز شدن سایت  ثبت سفارش اقدام به ورود آنها خواهیم کرد.

او همچنین با اشاره به اینکه در حال حاضر هومولوگیشن 2 محصول را انجام داده‌ایم و معتقدیم شرکت آرمان موتور باید تمامی کارهای مربوط به واردات و عرضه را مطابق با قانون انجام دهد، تصریح کرد: به محض باز شدن سایت ثبت سفارش خرید را از تایوان انجام خواهیم داد و هیچ برنامه‌ای برای پیش فروش بدون برنامه ریزی نداریم.

مدیر بازاریابی و فروش آرمان موتور کویر در ارتباط با عرضه محصول برقی لوکسژن نیز گفت: در صورت فراهم شدم زیر ساخت مورد نیاز،  محصول برقی لوکسژن را نیز عرضه خواهیم کرد.

او ادامه داد: خودروهای برقی نیاز به ایستگاه‌های برق رسانی در خیابانها و جاده‌ها دارند که این جایگاه‌ها نیز باید توسط دولت نصب و فراهم شود تا هم ما و هم دیگر شرکتها بتوانیم محصولات برقی خود را وارد کشور کنیم.

مصطفایی درباره حضور در نمایشگاه خودرو تهران نیز اظهارکرد: حضور پر قدرتی را در دومین نمایشگاه خودرو شهرآفتاب خواهیم داشت.

او ادامه داد: در روز اختصاصی خبرنگاران یک محصول دیگر را رونمایی خواهیم کرد و در کنار 3 محصول دیگر به نمایش خواهیم گذاشت.

مصطفایی در انتها نیز گفت: از عملکرد آرمان موتور و لوکسژن مشخص هست که این برند برای بازار ایران برنامه ی ویژه ای دارد، چراکه تاکنون تعداد کمی  شرکت خودرویی داشته ایم که در بدو ورود به بازار ایران اینچنین پر محصول وارد شود.

گفتنی است روز گذشته خودروهای لوکسژن S3 ، S3 برقی،U7 و M7 درشوروم مرکزی آرمان موتور کویر رونمایی شد.

عصر خودرو

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *