آخرین اخبار

اول کویید یا داستر؟

این روزها که خبرهایی مبنی به عدم حضور رنو در بن رو شنیده می شود، سوالی ایجاد شده که بالاخره رنو برنامه مونتاژ کدام محصول جدید خود را در ایران دارد؟

برخی می گویند که طبق برنامه پیش نویس، داستر و سیمبل به خط تولید ایران می آید و احتمالا از اواخر سال ۹۷ می توان این خودروها را در جاده های کشور دید. برخی هم اعتقاد دارند که اولین گام رنو برای محصولات جدید خود در ایران، کویید است که خودرویی اقتصادی و با قیمتی کمتر از ۴۰ میلیون تومان خواهد بود. این خودرو قرار است که با نسخه سفارش برزیل خود به ایران بیاید که سه ستاره ایمنی را دریافت کرده تا حدی از خودروهای موجود در بازار کمتر از ۴۰ میلیون تومان ایران ایمنتر است. همچنین از نظر ابعاد و اندازه، کویید را می توان با خودرویی چون تیبا۲ و کوییک سایپا مقایسه کرد. ولی بسیاری کارشناسان معقتد هستند که ابتدا باید آغاز همکاری رسمی رنو با ایدرو کلیک بخورد و بعد در مورد محصول اول صحبت کرد. در حال حاضر به نظر می رسد که مذاکرات برای حضور رنو در ایران ادامه دارد و این نشان تجاری فرانسوی، از حضور در بن رو منصرف شده است. شنیده ها حاکی از آن است که رنو به دنبال خط تولید جایگزین برای بن رو بوده و گاهی به شهرک های صنعتی قزوین و… سر زده است.

 

اسب بخار

برچسب ها

‫2 نظرها

  1. تبلیغات خوبی بود برای تیبا2 با چراغهای جدید و داشبرد پلاستیک روغنی و گیبرکس نا شناخته ولی فعلا رنو فعالیتش در ایران را متوقف کرده تا اوضاع برجام مشخص بشه اینو دیگه همه میدونن از قصد قیمت کویید را غیر رقابتی بالا میبرند تا بزور کویید بفروشند و گرنه به خود رنو بود زیر 20 میداد این مسئولین هستند چوب لای چرخ می گذارند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *