قالب وردپرس افزونه وردپرس
خانه / آخرین اخبار / بررسی افزایش قیمت خودروها با حضور شریعتمداری

بررسی افزایش قیمت خودروها با حضور شریعتمداری

عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: موضوع افزایش قیمت کارخانه‌ای خودروها در جلسه روز سه‌شنبه هفته جاری با حضور شریعتمداری وزیر صنعت بررسی خواهد شد.

سید جواد حسینی کیا در گفت‌ و گو با فارس، اظهار داشت: افزایش قیمت کارخانه‌ای خودروها برخی نگرانی‌هایی را در مردم ایجاد کرده که این موضوع را در جلسه روز سه‌شنبه با شریعتمداری، وزیر صنعت مطرح و بررسی خواهیم کرد.

وی همچنین در مورد اعتراض جمعی از مالباختگان نمایندگی سراج ایران‌ خودرو، گفت: اگر گزارشی در این مورد به مجلس ارائه شود، حتماً این موضوع را نیز با وزیر صنعت مطرح خواهیم کرد.

حسینی کیا افزود: در جلسه روز سه‌شنبه، برخی نمایندگان سؤالاتی را از وزیر صنعت خواهند پرسید و علاوه بر این، وزیر نیز گزارشی در مورد عملکرد وزارت صنعت ارائه خواهد داد.

2 دیدگاه

  1. کی میاد اون روزهایی که ما بیایم توو سایت یا روزنامه ها یا توو تلویزیون، که اعلام کنن: خودروی فلان کاهش قیمت! فلان جنس کاهش قیمت! وووو
    واقعا یعنی میشه!؟
    واقعا ما مردم نادانی هستیم..روز به روز..ساعت به ساعت جنس ها گرون میشه..صدامون در نمیاد..فقط تنها کاری ک می کنیم توو سر همدیگه میزنیم و از مال هم دیگر دزدی می کنیم!!

  2. گرون هم نکنند مردم ابراز نگرانی می کنند پیگیری می کنند یادشون می اندازن گرون نمیکنین؟ کارخانه ها هم از خدا خواسته از ماست که برماست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *