آخرین اخبار

اعتراض مدیران‌ خودرو به خبر پلاک نشدن خودروی تیگو ۵ از سوی پلیس

با توجه به خبرهایی که در رسانه‌ها مبنی بر توقف پلاک کردن خودروی تیگو ۵ منتشر شده است، شرکت مدیران خودرو و برند چری لازم می‌داند که در این مورد نسبت به عدم صحت این امر اطلاع‌رسانی نماید.
به گزارش اخبار خودرو ،مدیران خودرو در بیانیه‌ای نوشت: با توجه به خبرهایی که در رسانه‌ها مبنی بر توقف پلاک کردن خودروی تیگو ۵ منتشر شده است، شرکت مدیران خودرو و برند چری لازم می‌داند که در این مورد نسبت به عدم صحت این امر اطلاع‌رسانی نماید.
در واقع، انتشار این خبر ناشی از نوعی سوء‌تفاهم بوده و در نتیجه، انتشار آن سبب سردرگمی بسیاری از مخاطبان آن شده است. طبق اخبار واصله، معاون فنی و مهندسی پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرده است که شماره‌گذاری خودروهایی که مصرف سوخت ترکیبی ۸٫۵ لیتر و بیش از ۸٫۵ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر دارند، متوقف خواهد شد.
در همین راستا نام ۹ خودرو از طریق این معاونت جزء مشمولان این طرح اعلام شده که در این میان نام خودروی تیگو۵ هم به چشم می‌آمد، اما نکته قابل توجه این است که این اعلام مربوط به مدل قدیمی تیگو۵ بوده که دیگر هم تولید نمی‌شوند، بلکه تیگو ۵ با فیس‌لیفت جدید جایگزین آن شده که مصرف سوخت آن کمتر از حد غیرمجاز اعلامی معاونت فنی و مهندسی راهنمایی و رانندگی می‌باشد.

برچسب ها

یک نظر

  1. میشه لطفا بفر مایید منظورتون از حد غیر مجاز چقدر هست و آیا تیگو 5 جدید به آن مقدار خواهد رسید یا خیر. دو هفته هست که تیگو 5 خریده ام و نمایشگر میزان سوخت را بین 20 الی 18 نشان میدهد و از مسئولین که سوال کردم گفتند باید 5000 کیلو متر کار کند تا نهایتا یه 12 لیتر در صد کیلو متر برسد. آیا این قابل اعتماد است یا یک معضل است ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *