آخرین اخبار

هایما S5 توربو با چه قیمتی به دست مشتریان می رسد؟

روز گذشته شرکت ایران خودرو به صورت رسمی هایما S5 توربو را به بازار ایران معرفی کرد و پیش فروش آن با ودیعه ۳۷ میلیون تومانی آغاز شد.

طبق خبرهای رسیده، قرار است که این کراس اوور چینی مونتاژ داخل با قیمت رسمی ۷۵ تا ۷۶ میلیون تومان به بازار کشور وارد شود و از دی ماه سال جاری تردد آن در جاده های کشور آغاز می شود. گویا ایران خودرو قصد دارد تا S5های سری اول را با قیمت حدودی ۶۷ میلیون تومان به مشتریان تحویل دهد و تخفیفی برای آن ها در نظر گرفته است.
این خودرو به عنوان یک کراس اوور نه چندان بزرگ تک دیفرانسیل، چند روزی است که به صورت رسمی به خط تولید ایران خودرو خراسان اضافه شده و مراحل مونتاژ آزمایشی را پشت سر می گذارد. به گفته برخی افراد، ایران خودرو هایما S5 را با پیشرانه ۱٫۵ لیتری توربو و گیربکس اتوماتیک CVT روانه بازار می کند.
پیشرانه این خودرو می تواند ۱۶۱ اسب بخار را با گشتاور ۲۲۳ نیوتون متر تولید کند و از طریق گیربکس اتوماتیک CVT آن را به چرخ های جلو برساند. امکان تعویض دنده تیپ ترونیک مصنوعی برای S5 توربو در نظر گرفته شده است. در نسخه نوبل هایما S5 توربو، امکاناتی نظیر شش کیسه هوا، سانروف، کروزکنترل، استارت دکمه ای، سیستم کنترل پایداری، دوربین ۳۶۰ درجه، مانیتور، تودوزی چرم، کامپیوتر سفر، سیستم تهویه اتوماتیک، آینه های تاشو برقی و… نیز وجود دارد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.