آخرین اخبارقیمت خودرو

قیمت ۵۷۰ میلیون تومانی برای RX200t

به تازگی مجوز شماره گذاری لکسوس RX200t صادر شده است و تعدادی از این خودرو به مراکز تعویض پلاک مراجعه کرده اند.

این خودرو توسط شرکت ایرتویا به عنوان نماینده رسمی تویوتا و لکسوس ژاپن به بازار کشور معرفی شد. اما به خاطر استفاده برخی از مجوزهای خاص، افرادی اقدام به واردات این خودرو کردند و پیش از اینکه نسخه های با گارانتی رسمی RX200t به بازار بیایند، آن را در نمایشگاه های تهران به فروش گذاشتند. در حال حاضر نسخه فول آپشن F Sport این کراس اوور لوکس که پنل کلید تکمیلی برای داشبورد داشته باشد و سیستم تنظیم ارتفاع متغیر آن فعال باشد، بیش از ۵۰۰ میلیون تومان در بازار ارزش گذاری شده است. اما آن نسخه هایی که مجوز شماره گذاری آن ها صادر شده است، بهایی بیش از ۵۵۰ میلیون تومان را در بازار دارند و نسخه ای از این خودرو هم ۵۷۰ میلیون تومان برای فروش گذاشته شده است.
باید گفت که نسخه های وارد شده با مجوزهای خاص تعدادی زیادی ندارند و طبق گفته برخی منابع کمتر از ۲۰ دستگاه هستند. شرکت ایرتویا پیش از این اعلام کرده بود که RX200t با اختلاف قیمت حدود ۱۰۰ میلیون تومانی نسبت به NX200t به بازار کشور عرضه می شود. در حال حاضر برخی شعبه ها و نمایندگی های ایرتویا، RX200t را با پیش پرداخت ۲۰۰ میلیون تومان و موعد تحویل ۱۸۰ روزه ثبت نام می کنند.

اسب بخار

برچسب ها

یک نظر

  1. افراد دارای مجوز خاص منظورتون همون مافیای برادران قاچاقچی هست؟!
    من نمیفهمم چه مرضی حالا ماشین اینجوری وارد کنن؟واسه کی آخه؟!اختلاف طبقاتی تا کجا؟!همین شرکت بی همه چیز ایرتویا کرولا جدید وارد نمیکنه ماشین های متوسط که مردم عادی هم بتونن حداقل امید به خریدش داشته باشند رو وارد نمیکنه ولی لکسوس خداتومنی وارد میکنه!مردمی همین نزدیکی ها هستن با پول یارانه ماه رو سر میکنن زن و بچه کوچیکشون رو با موتور تو سرما و گرما جابجا میکنن اونوقت شما ماشین میاری 570میلیون تومن!خوب همه رو صاحب خونه کردین!خوب به همه خودرو ملی دادین!خوب پول نفت سر سفره ها آوردین!گندش درآوردین دیگه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *