آخرین اخبار

دلایل بسته بودن سایت ثبت‌سفارش خودرو

مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت گفت: پس از آمارگیری و انتقال بارگذاری تعرفه واردات از سامانه ثبت‌سفارش به سامانه جامع تجارت سایت ثبت‌سفارش خودرو باز می‌شود.
علی علی‌آبادی فراهانی در مورد دلیل بسته بودن سایت ثبت‌سفارش واردات خودرو‌ گفت: این سایت بسته نشده و به‌زودی پس از انجام یکسری اقدامات به حالت اول باز می‌‌شود.
به گزارش کارنت به نقل از دنیای اقتصاد،مدیرکل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت افزود: سایت ثبت‌سفارش خودرو به‌دلیل آمارگیری فصلی و همچنین بارگذاری‌ تعرفه‌های واردات خودرو مدتی است بسته شده و به محض پایان یافتن کارهای مذکور مجددا سایت ثبت‌سفارش واردات خودرو باز می‌شود. وی با بیان اینکه آمارگیری ثبت‌سفارش واردات کالا و به‌خصوص واردات خودرو هر سه ماه یکبار انجام می‌شود،‌ اظهار کرد:‌ هم اکنون در حال آمارگیری ثبت‌سفارش واردات خودرو در سه ماهه ابتدای سال هستیم و از آنجا که باید کار تغییر بارگذاری واردات خودرو و سایر کالاها را از سامانه ثبتارش به سامانه جامع تجارت انجام دهیم،‌کار آمارگیری کمی بیش از معمول طول کشیده است.علی‌آبادی با بیان اینکه از بسته بودن سایت ثبت‌سفارش واردات خودرو کمتر از دو هفته می‌گذرد،‌ گفت: زمان دقیق باز شدن سایت را فعلا نمی‌توانم اعلام کنم، ولی ممکن است کارها تا دو یا سه هفته دیگر هم به طول بینجامد.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *