آخرین اخبار

حضور ویژه جیلی GC6 در نمایشگاه خودرو شیراز

شرکت خودروسازان بم نماینده رسمی جیلی در ایران همزمان با برگزاری شانزدهمین نمایشگاه خودرو شیراز برای فروش تعدادی از محصولات خود بخشنامه جدید صادر کرد.

بر این اساس شما برای خرید جیلی GC6  با پرداخت 47 میلیون و 800 هزار تومان و با دریافت 600 هزار تومان تخفیف می توانید بعد از یک ماه خودروی خود را دریافت نمایید.
این محصول در 3 رنگ سفید، مشکی و خاکستری فیلی در دسترس شما خواهد بود.

خودروسازان بم برای این محصول 2 نوع فروش دیگر نیز در نظر گرفته اند که به شرح ذیل است:

یش‌فروش:

در این مدل شما برای آغاز فرآیند خرید ابتدا باید پیش پرداخت 20 میلیون تومانی به حساب این خودرو ساز واریز کرده و مابقی هزینه خرید را در هنگام صدور دعوتنامه تسویه نمایید. البته شما در این روش می توانید پیش پرداخت 2 و 3 مرحله ای را انتخاب کنید که در این صورت برای پرداخت 2 مرحله ای جمعا 23 میلیون تومان و برای پرداخت 3 مرحله ای نیز جمعا 18 میلیون تا قبل از صدور دعوتنامه واریز خواهید کرد. خودروی خریداری شده در این روش در شهریور، مهر و آبان 96 آماده تحویل خواهد بود و بر حسب زمان تحویل شما از 400 تا 900 هزار تومان تخفیف ویژه برخوردار می شوید.

فروش اقساطی:

بمی ها برای راحتی کار خریداران روش قسطی را نیز برای شما در نظر گرفته اند که بر این اساس شما تنها با پرداخت 29 میلیون و 800 هزار تومان می توانید ثبت نام خود را انجام داده و مابقی هزینه خرید خودرو را در 12 قسط 1 میلیون و 530 هزار تومانی پرداخت نمایید. زمان تحویل جیلی GC6 در روش قسطی نیز یک ماه پس از ثبت نام بوده و در صورت تاخیر شرکت در تحویل خودرو، 2.5 درصد سود به پول شما تعلق می گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *