آخرین اخبار

آغاز تحویل پژو۲۰۰۸ با ۹۸میلیون و ۹۰۰هزار تومان خواهد بود

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو گفت: در صورتی که عوامل موثر بر قیمت تمام شده به ویژه نرخ ارز نسبت به شرایط کنونی ثابت بماند و تغییر نکند، در آغاز تحویل، پژو۲۰۰۸ با ۹۸ میلیون و ۹۰۰هزارتومان به دست مصرف کننده می‌رسد.

به گزارش کارنت به نقل از ایکو پرس، مهندس هاشم یکه زارع در خصوص اعلام قیمت و شرایط پیش فروش پژو 2008 محصول جدید شرکت ایران خودرو، گفت: بعد از انعقاد قرارداد با پژو، نخستین محصول مشترک شرکت ایکاپ در فاصله ای کم به مرحله تولید رسید و پیش فروش آن نیز انجام شد.

وی با اشاره به حجم بالای در‌خواست برای ثبت نام در طرح پیش فروش این محصول اضافه کرد: بروز برخی مشکلات در زمان ثبت نام، به دلیل حجم بالای تقاضا و ترافیک در اینترنت و درگاه بانک ها در زمان ثبت نام برمی گردد.

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو با اشاره به رقبای این محصول در بازار ایران بیان کرد: محصولات مشابه این محصول در بازار ایران با قدرت موتور به مراتب ضعیف تر با قیمت بالای 130میلیون تومان به فروش می رسد

برچسب ها

‫2 نظرها

  1. کاملا بازی با کلمات هست حرف های اینا عادت کردیم دیگه دقت کنید میگه اولین تحویلی ها انقدره یعنی شهریور
    پس توقع نداشته باشید مهر و آبان و… هم همین طور باشه
    دقیقا دقیقا دقیقا و بازم تاکید میکنم دقیقا مثل اولین سری تیبا که احمدی نژاد گفته بود زیر ده تومانه و با 9میلیون و 900 دادن مردم بعدش سریع شد سیزده چهارده
    مطمئن باشید اینم همینه اصلا وقتی 900 کنار قیمت قرار میگیره یعنی به زور انقدر نگهش داشتن و به زودی بالاتر میره

  2. اقای زارع مگه تو دلار فروش و صراف هستی با سرمایه خودت داری خرید میکنی دلار و به ماشین وصل میکنی تو پول 2008 را که 16 هزار دلار هست پیشاپیش گرفتی ثبت سفارش دادی الانم باید با ارزش دلار بقیمت روز ثبت نام تحویل بدی چرا مردم را نادان فرض میکنی .من از قوه قضاییه بعنوان یک شهروند میخام مدعی العموم بودن خودشو ثابت کنه مگه میشه روز روشن یک خودرو معمولی را به دوبرابر قیمت با یکسال نوبت بفروشند و هر روز یه بازی در بیارند مدیر عامل این شرکت باید بعنوان اخلاق در نظام اقتصادی به اظهار خودش هم درگاه بانکها را مختل کرد هم حجم زیادی از پول مردم که میتوانست در تولید محصولات مفید بکار اید را صرف سودجویی و منفعت طلبی و گرانفروشی کرد که تاثیری در زندگی عادی مردم ندارد محاکمه و اعدام کرد چون کار این اقا مثل مه افرید خسروی هست اونم ادعای تولید داشت. اقای اژه ای اقدام کن انتظار مردم از شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *