آخرین اخبارقیمت خودرو

قیمت خودرو بازهم گران شد/ شورای رقابت تصویب کرد

عضو ناظر شورای رقابت از موافقت این شورا با افزایش یک تا ۱.۵ درصدی قیمت پراید و تیبا و همچنین رشد ۲.۵ درصدی قیمت سمند و پژو در جلسه عصر امروز شورای رقابت خبر داد.

ولی ملکی اظهار داشت:‌در جلسه عصر امروز شورای رقابت موضوع تقاضای ایران‌خودرو و سایپا برای افزایش قیمت محصولاتشان مورد بررسی قرار گرفت و در نهایت اعضای شورا با رشد قیمت برخی خودروهای پرتیراژ موافقت کردند. به گزارش کارنت به نقل از فارس، وی ادامه داد:‌ بر این اساس حداکثر افزایش قیمت پراید و تیبا یک تا 1.5 درصد و در مورد سمند و پژو 2.5 درصد به تصویب شورای رقابت رسید.

ملکی با بیان اینکه این مصوبه شورای رقابت بر اساس دستورالعمل تعیین قیمت خودرو و با توجه به معیارهایی همچون کیفیت خودرو، بهره‌وری و قیمت تمام شده و نرخ تورم بخشی صادر شده است، گفت: مصوبه شورای رقابت برای اجرا به خودروسازان ابلاغ خواهد شد.

به گفته وی، طبق مصوبه امروز شورای رقابت قیمت پراید و تیبا حدود 150 هزار تومان و قیمت پژو و سمند حدود 400 هزار تومان افزایش خواهد یافت.

وی تصریح کرد: شرکت‌های خودروساز بر اساس دستورالعمل شورای رقابت قیمت جدید محصولاتشان را به مردم اعلام خواهند کرد.

ملکی ادامه داد: قیمت‌گذاری شورای رقابت در مورد خودروهایی که قیمت آنها کمتر از 45 میلیون تومان است و از بازار انحصاری برخوردارند، صورت می‌گیرد.

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. فقط یه چیز خوب دستگیرم شد!
    افزایش قیمت!!!!!!خوب یاد گرفتن بخدا یواش یواش هر چندماه 400-500تومن میکشن روش صدا از هیشکی در نمیاد!
    حالا میفهمم چرا یه عده حاضرن برن خارج از کشور تو قایق قاچاق با خفت و بدبختی تو کمپ 2سال نون و آب بخورن تا از این ویرانه فرار کنند بعد توالت بشورن!بخدا دیگه این دیونه خونه جای موندن نیست!!!!حداقل اونور به شعور آدم تا این حد توهین نمیشه واقعا متاسفم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *