آخرین اخبار

تقاضا برای H30 کراس ادامه دارد

شرکت ایران خودرو سال گذشته دانگ فنگ H30 کراس را به بازار ایران عرضه کرد که با استقبال خوب مشتریان روبه رو شد. این خودرو چینی که در ایران خودرو مونتاژ می شود از نظر امکانات و ابعاد تا حدی از رقبای هم رده خود جادارتر است.
H30 کراس در زمان خود به عنوان ارزان ترین خودرو اتوماتیک بازار شناخته می شد که در حال حاضر برلیانس H200 این لقب را به خود اختصاص داده است. با گذشت بیش از یکسال از معرفی این خودرو به بازار کشور، پیش بینی می شود که با پیش فروش دوباره آن استقبال خوبی از آن به عمل آید.
با در نظرگیری این مسئله که چند وقتی است شرکت ایران خودرو فروشی را برای دانگ فنگ H30 کراس ندارد، پیش بینی فعالان بازار این است با آغاز دوره جدید فروش این خودرو، دوباره استقبال از H30 کراس بالا می گیرد. جالب است بدانید که برخی نبود شرایط فروش H30 کراس را دلیلی برای عدم تولید آن می دانند. ولی طبق گزارش های منتشر شده دفتر نیرو محرکه وزارت صنعت، این هاچبک کراس چینی هر ماهه چند هزار دستگاه از آن تولید شده است. عدم وجود شرایط فروش جدید برای این خودرو بیشتر به خاطر تعهداتی که هنوز ایران خودرو نتوانسته در قبال مشتریان قبلی پاسخ دهد. بازار ایران یکی از پرفروش ترین بازارهی ای H30 کراس برای دانگ فنگ از جانب کمپانی مادر اعلام شده است.

اسب بخار

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *