آخرین اخبار

رنو کپچر؛ در ایران خودرو با ۲۰۰۸ رقابت می کند

کمپانی رنو فرانسه که عرضه کپچر را به عهده ایران خودرو سپرده است، از چند ماه آینده باید منتظر رقابت این خودرو با ۲۰۰۸ فرانسوی باشد.
پژو ۲۰۰۸ خودرویی است کراس اوور که در اکثر بازارهای جهانی به عنوان رقیب رنو کپچر شناخته می شود. در بازار اروپا نیز رقابت فروش این خودروها بسیار نزدیک بوده و با توجه به شناسه های فنی مختلف، ۲۰۰۸ بارها به رقابت کپچر رفته است. در حال حاضر رنو کپچر ۲۰۱۷ قیمت ۱۰۹ میلیون و ۹۸۱ هزار تومان را در ایران خودرو دارد که در بازار آزاد تا ۱۱۷ میلیون تومان هم معامله می شود.
جالب است بدانید که در بسیاری از بازارهای اروپا، گاهی کپچر رتبه اول فروش و گاهی ۲۰۰۸ رتبه نخست را به دست آورده است. لذا در این چند ساله رقابت این دو کراس اوور کوچک همیشه تنگاتنگ ارزیابی می شود. با توجه به قیمت حواله های ۲۰۰۸، می توان احتمال داد که این خودرو هم در رده قیمتی کپچر در بازار آزاد معامله می شود. برای آبان ۹۶ می توان رقابت کپچر و ۲۰۰۸ را در بازار ایران با جذابیت بیشتری رصد کرد. زیرا قرار است بزودی کپچر فیس لیفت به بازار ایران معرفی شود و بدیهی است که رقابت جدی تری برای این دو خودرو فرانسوی در کشور اتفاق می افتد.

اسب بخار

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *