آخرین اخبار

۱۸۰ روز دیگر RX200t می آید

شرکت ایرتویا از اوایط هفته جاری پیش فروش جدیدترین کراس اوور لکسوس را در ایران آغاز کرده است.

لکسوس RX200t که سابقه خوبی را با اتاق قبلی خود در بازار ایران تجربه کرده است، حال برای پیش فروش در کشور آماده شده و طی خبرهایی که به دست ما رسیده، گویا در این چند روزه استقبال خوبی از آن انجام شده است. لکسوس RX200t یکی از لوکسترین اتاق های این برند ژاپنی به حساب می آید. طبق بررسی موسسات معتبر ارزیابی کیفیت و ایمنی، اتاق جدید RX به عنوان یکی از بهترین ها در میان رقبا معرفی می شود.
حال شرکت ایرتویا به عنوان نماینده رسمی تویوتا و لکسوس در ایران، ثبت سفارش این خودرو را آغاز کرده و مجوزهای لازم برای ورود و شماره گذاری RX200t را از سازمان های مربوططه دریافت کرده است.
در حال حاضر این کراس اوور لوکس با پیش پرداخت ۲۰۰ میلیون تومان ثبت نام می شود و موعد تحویل آن ۱۸۰ روز بعد اعلام شده است. هنوز تیپ بندی و قیمت قطعی خودرو مشخص نیست و گویا قرار است که در زمان تحویل خودروها محاسبه شود. با توجه به عرضه رسمی مدل های ۲۰۱۸ خودروها در بازار جهانی است، شاید بهتر باشد با توجه به سرمایه گذاری مشتریان برای ۱۸۰ روز آینده، این شرکت مدل ۲۰۱۸ این خودرو را به بازار عرضه کند. فرزاد صالحیف مدیر بازاریابی شرکت ایرتویا، در آخرین نشست خبری خود اعلام کرد که نسخه های مختلف RX200t حدود ۱۰۰ میلیون تومان از مدل های مختلف NX گرانتر است.

اسب بخار

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *