آخرین اخبار

برلیانس C3 محصول جدید پارس خودرو از مردادماه در ایران + حدود قیمت

به گزارش کارنت به نقل از خودروکار، آقا محمدی مدیرعامل پارس خودرو در مراسم تحویل اولین سری از تولیدات برلیانس 220 H به مشتریان با اشاره به ویژگی های این خودرو گفت: این خودرو محصول جدید پارس خودرو محسوب می شود که با قیمت زیر 40 میلیون توامن عرضه می شود و به لحاظ ایمنی و آپشن ها جزو محصولات منحصر به فرد بازار خودرو کشور است.

وی ادامه داد: قطعا پارس خودرو این تتعهد را به مشتریان خود می دهد که این خودرو را با کیفیت بسیار مناسب به مشتریان خود عرضه کند.

مدیر عامل پارس خودرو همچنین به کیفیت بالای دیگر محصولات این شرکت اشاره کرد و افزود: تمام محصولات تولیدی شرکت ما بیش از 3 ستاره کیفیت دارند و ما کیفیت را یکی از تعهدات اصلی خود در پارس خودرو می دانیم.

وی با اشاره به رقبای برلیانس 220 H در بازار خودرو کشور گفت: این خودرو با مشخصات فنی و آپشن های بی نظیر در بازه قیمتی خود و حتی بالاتر از 40 میلیون تومان می تواند بسیار موفق باشد و قطعا با این مشخصات ایمنی و فنی مورد استقبال مشتریان قرار خواهد گرفت.

آقا محمدی ادامه داد: این خودرو اخیرا به لبنان صادر شد و در برنامه داریم تا به الجزایر و  عراق هم عرضه کنیم.

مدیرعامل پارس خودرو با اشاره به تولید محصولات جدید در این شرکت گفت: به زودی خودروی C3 در بازه قیمتی 50 تا 60 میلیون تومان در این شرکت تولید و از مرداد ماه در بازار عرضه خواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫4 نظرها

 1. من نفهمیدم h320 رو چرا میگه h220 اصلا چیچی میچی شده؟ گنگ بود خبرت

  1. متن شامل دو خبر می باشد
   1-تحویل اولین سری خودروهای سری h200 برلیانس ساخته شده در پارس خودرو. (سری اول این خودرو در سایپا تولید می شد که پیش از عید خط آن جابه جا شد)
   2-زمان عرضه و قیمت تقریبی محصول جدید c3 (مدل اسپرت تر h320 )

  1. من نمایشگاه دیدمش فقط و فقط از نظر تزیینات فرق داشت وگرنه همون 320 بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *