آخرین اخبار

رونمایی از محصول جدید ام‌وی‌ام تا پایان سال

معاون فروش برند ام‌وی‌ام با اشاره به رونمایی محصول جدید ام‌وی‌ام تا پایان سال جاری، گفت: در مورد برند ام‌وی‌ام و چری شاهد رکود در بازار نیستیم و از برنامه تعیین شده برای فروش جلوتر هستیم.

به گزارش کارنت به نقل از اقتصاد آنلاین، جواد اکبری، معاون فروش برند ام وی ام در حاشیه مراسم قرعه کشی طرح ویژه رمضان مدیران خودرو با اشاره به اینکه در حال حاضر از هدف تعیین شده برای فروش جلوتر هستیم، درباره رکود حاکم در بازار خودرو در ماه رمضان اظهار کرد:اعداد و ارقام نشان دهنده رکود نیست.

وی ادامه داد:البته با پیش بینی هایی که نسبت به این مسئله داشتیم، اقدام به اجرای طرح ویژه رمضان برای مشتریان جدید کلیه محصولات ام وی ام و چری کردیم.

اکبری تصریح کرد: در این طرح از بین مشتریانی که در تاریخ تعیین شده اقدام به خرید محصولات ام وی ام و یا چری کنند در قرعه کشی 18 سفر به چین شرکت داده می شوند البته مشتریانی مجاز به شرکت در قرعه کشی هستند که مبلغ پیش پرداخت خرید نقدی را به طور کامل پرداخت کرده باشند.

به گفته او به مشتریانی که در این ایام از نمایندگی های مدیران خودرو و چری بازدید کرده باشند نیز می توانند در قرعه کشی تبلت که  به ازای هر روز برای هر برند در نظر گرفته شده، شرکت کنند.

وی همچنین از رونمایی محصول شاسی بلند مدیران خودرو تا پایان سال جاری خبر داد.

طرح ویژه خدمات پس از فروش برای دارندگان ام وی ام و چری

در جریان دور اول این قرعه کشی که روز گذشته انجام شد، محمد علی قادری، مدیر خدمات پس از فروش مدیران خودرو نیز از اجرای طرح خدمات پس از فروش برای دو برند چری و ام وی ام از هفته آتی خبر داد و اظهار کرد:این طرح شامل کلیه اعضای خانواده بزرگ مدیران خودرو است.

وی تاکید کرد:دارندگان خودروهای این دو برند می توانند در دوره تعیین شده با مراجعه به نمایندگی های منتخب خدمات پس از فروش سراسر کشور نسبت به بازدید انجام سرویس هایی مانند روغن موتور، گاز گولر، فیلتر روغن، بازدید سیستم تهویه مطبوع، بازدید و عیب یابی موتور، و بازدید چرخ ها به صورت رایگان و یا با استفاده از تخفیف اقدام کنند.

قادری با بیان اینکه در این طرح، بازدید 220 هزار خودرو که 10 درصد مشتریان را در بر می گیرد  برنامه ریزی شده است، اضافه کرد:این طرح به صورت دو هفته ای اجرا خواهد شد و با توجه به میزان استقبال قابلیت تمدید تا یک هفته را نیز خواهد داشت.

بر اساس این گزارش مرحله اول قرعه کشی خریداران جدید و بازدیدکنندگان از نمایندگی های مدیران خودرو روز گذشته انجام شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.