آخرین اخبار

کاملترین سبد محصولات هیوندای در کرمان موتور

شرکت کرمان موتور طی هفته های گذشته اعلام کرده بود که برنامه های ویژه ای برای بازار هیوندای در ایران دارد و چند وقتی است که سایت اصلی خود را به محصولات هیوندای اختصاص داده و سایر خودروهای چینی را با یک آدرس دیگر در فضای مجازی فعال کرده است. حال با گذشت چند هفته، بالاخره کرمان موتور کامل ترین سبد محصولات هیوندای را در ایران معرفی کرده است و می خواهد در کنار مونتاژ خودروهای این برند کره ای، برخی محصولات آن را به صورت وارداتی روانه بازار کشور کند. در حال حاضر نام کرمان موتور هم به عنوان واردکننده خودروهای هیوندای در سیستم ثبتارش قرار دارد و کمپانی هیوندای این شریک ایرانی خود را به رسمیت می شناسد.

در حال حاضر کرمان موتور هیوندای i10 و i20 را با صورت مونتاژ داخل به بازار عرضه می کند و شرایط فروش آن را اعلام کرده است. همچنین هیوندای النتراAD، سوناتا LF بنزینی، سانتافه و توسان را به صورت وارداتی و در نسخه های فول به بازار کشور معرفی کرده و فروش آن را از ۲۲ تا ۳۱ خرداد انجام می دهد. یکی از ویژگی های فروش هیوندای های وارداتی از جانب کرمان موتور، تحویل سریعتر به نسبت سایر رقبای ایرانی است. این شرکت در حال حاضر تحویل تمام خودروهای وارداتی با توجه به نوع طرح فروش یک ماهه یا برای تحویل شهریور تا آبان اعلام می کند. در طرح های فروش مشارکتی هم سود ۱۸ تا ۲۲ درصد برای مشتریان در نظر گرفته شده است و در صورت تاخیر، کرمان موتور موظف به پرداخت سود تاخیر ۵/۲ درصد ماهانه است. همچنین در این طرح فروش تخفیف هایی هم علاوه بر سود مشارکت برای خریداران در نظر گرفته شده است. النترا AD قیمت ۱۳۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان را دارد و سوناتا LF، ۱۹۳ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان ارزش گذاری شده است. همچنین قیمت مصوب سانتافه و توسان به ترتیب ۲۳۶ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و ۱۹۲ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان اعلام می شود. همچنین مشتریان می توانند از شرایط فروش اقساطی کرمان موتور هم برای برخی خودروهای هیوندای استفاده کنند که تحویلشان یک ماهه بوده و بازپرداخت آن طی یک تا سه سال انجام می شود. در طرح فروش خودروهای هیوندای توسط کرمان موتور اعلام شده است که هزینه های قانوی اعم از بیمه، مالیات ارزش افزوده، عوارض و سایر هزینه هایی که قانون بر عهده مصرف کننده گذاشته شده است طبق قوانین سال ۹۶ محاسبه می شود.
با این شرایط، در حال حاضر کرمان موتور کامل ترین سبک محصولات هیوندای را در ایران دارد و طبق شرایط فروشش، سریع ترین تحویل را نسبت به سایر شرکت ها برای مشتریان انجام می دهد.

اسب بخار

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *