آخرین اخبار

واردات کیا و بنز به ایران فعلا ممنوع است

نمایندگی های کیا و بنز هنوز موفق به تمدید اعتبار خود برای واردات خودروها نشدند و عملاً واردات این محصولات متوقف شده است.

براساس اعلام وب سایت “دبیرخانه هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور”، از آذرماه سال گذشته اعتبار شرکت وارد کننده خودروهای کیا به اتمام رسیده و عملاً از آن تاریخ در لیست جدید خودروهایی که مجوز ثبت سفارش داشتند اسم این خودرو حذف و توقف واردت آن اعمال شده است.

در حال حاضر 6 ماه از اتمام نمایندگی واردات این خودرو در کشور می‌گذرد اما هنوز نمایندگی موفق به تمدید اعتبار خود برای واردات خودروهای کیا نشده است.

همچنین از 19 اردیبهشت ماه امسال، اعتبار شرکت واردکننده محصولات بنز به اتمام رسیده و هنوز مجوز جدیدی برای این شرکت در سایت دبیرخانه هیات عالی نظارت بر سازمان های صنفی کشور درج نشده است.

براساس دستورالعمل واردات خودرو که از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت تدوین شده، تمام واردکنندگان خودرو ملزم به دریافت مجوز نمایندگی از شرکت خودروساز خارجی صاحب برند یا نماینده رسمی و اصلی این شرکت‌ها، شده اند در غیر این صورت امکان واردات محصولات را نخواهند داشت.

تسنیم

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. امیدوارم بنز دیگه به ستاره ایران نمایندگی نده. اینا پول دستگاههای تستشون را هم میکشن روی قیمت ماشین . بجای اینکه همه مدلها رو بیارن فقط گرون ترینها را میارن که حاشیه سودشان را زیاد کنند. قیمتی هم که میزارن 350% قیمت جهانیه!!! مگه هزینه پلاک ملی شدن برای ماشین خارجی چقدره که اینها اینجوری مردم رو تیغ میزنند. حالا اینارو به المانی و یا انگلیسی برای شرکت بنز (وبسایت اصلی) بنویسم و بنویسید تا دیگه این شرکت لعنتی فایلش برای همیشه بسته شه. آمین یا رب العالمین .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.