آخرین اخبار

ساخت نمایشگاه مركزي خودروهای SEAT در تهران (+عکس)

فولكس واگن بزرگترين هلدينگ خودروي جهان است كه به غير از خود برند فولكس ، برند هاي سئات اسپانيا ، اشكودا جمهوري چك ، آئودي ، پورشه ، لامبورگيني ، بنتلي و بوگاتي را در دل خود جاي داده است . همچنين در بخش خودروهاي تجاري نيز برند هاي فولكس ، مان و اسكانيا زير مجموعه اين گروه است .

به گزارش کارنت به نقل از عصر ایران، مدتي است كه اين گروه خودرويي با برنامه ريزي وسيع در حال آماده كردن مقدمات ورود بِه بازار ايران است . يكي از اولين برند هاي اين گروه كه به ايران وارد خواهد شد ، سئات اسپانيا است . سئات زير شاخه اسپرت ساز فولكس است  كه مالكيت ١٠٠ درصد سهامش در اختيار فولكس واگن آلمان قرار دارد.

خودروهاي سئات از لحاظ فني و قواي محركه و پلت فرم با محصولات فولكس واگن يكي هستند و تنها درظاهر از سبك طراحي متفاوتي بهره مَي برند كه حالتي خشن تر و اسپرت به آنها مي دهد .

معين موتور بيش از يك ماه پيش بطور رسمي مجوز نمايندگي رسمي برند سئات را در ايران كسب كرد .معين موتور تا پيش از اين نماينده رسمي پورشه در ايران بوده است و از اين به بعد  نماينده رسمي هر دو اين برند ها خواهد بود.

 

 این شرکت در حال آماده كردن مقدمات ورود اين برند اسپرت گروه فولكس واگن به ايران است و در همين راستا نمایشگاه مركزي شماره يك سئات در  تهران در حال ساخت است .

سئات برند اسپانيايي گروه فولكس واگن است .

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.