آخرین اخبار

هیوندای سانتافه و توسان قرار است در ایران تولید شود؟

پس از موفقیت شرکت کرمان موتور در تولید و عرضه i20 و i10، به تازگی اخباری مبنی بر احتمال عرضه دو محصول پرطرف دار سانتافه و توسان از سوی این شرکت منتشر شده است.

به گزارش کارنت به نقل از خبرماشین، بهمن ماه سال گذشته، مدیرعامل گروه خودروسازی کرمان موتور از قرارداد با هیوندای به منظور تولید و عرضه 3 مدل i20 ، i10 و اکسنت خبر داد؛ در همین راستا فروش دو مدل i20 و i10 از اسفند ماه سال 95 آغاز و با استقبال روبرو شد.

سامان فیروزی خاطرنشان کرد: شهریور ماه سال 96 خودرو اکسنت با ساخت داخل 30 درصد و در فاز دوم نیز خودروی الانترا با ساخت داخل 30 درصد در آذر ماه 96 به بازار عرضه خواهد شد.

اخیرا نیز کرمان موتور تصاویر و کاتالوگ هیوندای سانتافه و توسان را در اداره تحویل خود قرار داده، که در تصاویر زیر مشخص است و عرضه این دو مدل از سوی این شرکت نیز وجود دارد. احتمالی که اگر محقق شود، کرمان موتور را به تولید و عرضه کننده اصلی این برند پرطرف دار در ایران تبدیل می کند.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫3 نظرها

  1. با سلام
    امیدواریم با تولید خودروهای به روز هیوندای شاهد تردد بیش از پیش این خودروها باشیم (ما که خیری از ایران خودرو و سایپا به اون صورت ندیدیم هرچی ماشین تولید می کنند مربوط به یک یا دو نسل قبل آن است) و البته امیدواریم شاهد قیمت منطقی و منصفانه باشیم نه قیمت های عجیب و غریب.

    1. دقیقا
      میبینی قیمت تمام شده تولیدداخل بیشترازوارداتیش می افته

  2. باسلام شک نکنید قیمت عجیب قریب خواهد بود کرمان موتور در باره جک اس۵چکار کرد سال گذشته تا حالا ۱۸افزایش داد برای اونام همین کار خواهد کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.