آخرین اخبار

قیمت جهانی خودرویی که قرار است به ایران بیاید

نسخه فیس لیفت رنو کلیو 2017 که ر نو هم برای عرضه مدل‌های جدید آن به بازار ایران برنامه ریزی کرده است، قیمت و امکانات جدید آن از سوی کمپانی خودروسازی رنو ارائه شد تا بیشتر با هاچ بک جدید این شرکت آشنا شویم.

باتوجه به اطلاعات ارائه شده از سوی کمپانی خودروسازی رنو، خودروی کلیو 2017 در مدل‌های پایه خود به قیمت 15 هزار و 990 دلار به مشتریان عرضه خواهد شد که برای ارسال نیروی تولیدی پیشرانه خود از جعبه دنده‌ای دستی استفاده می‌کند، ولی مدل‌های بالاتر این محدوده از جمله GT-Line و یا مدل به اصطلاح لوکس Intens با قیمت 22 هزار و 990 دلاری به مشتریان عرضه خواهد شد که براساس ادعای سازنده به نسبت مدل‌های قبلی، چیزی حدود 2000 دلار ارزان‌تر شده است!.

اگر هم خودروی رنو کلیو 2017 را با امکاناتی نظیر آینه‌های همرنگ بدنه، دستگیره‌های درب همرنگ بدنه، جلوپنجره رادیاتور کرومی و در آخر رینگ‌های 16 اینچی طرح جدید می‌خواهید، شرکت سازنده برای مدل های دستی از شما هزینه‌ای 17 هزار و 990 دلاری و همچنین برای مدل‌های دوکلاچه EDC هم قیمتی 19 هزار و 990 دلاری از شما طلب می‌کند.

برای دو مدل اسپرت GT-Line و همچنین مدل به اصطلاح لوکس Intens، شرکت سازنده یکسری تجهیزات قابل سفارش در نظر گرفته است که می‌توان با پرداخت 1000 دلار اضافه صاحب سانروف پانوراما ثابت، با پرداخت 500 دلار صاحب سیستم دزدگیر و آژیر جدید و در نهایت با پرداخت 1500 دلار اضافه صاحب روکش‌های چرمی صندلی به همراه گرمکن بر روی صندلی‌های جلوی اتومبیل شد.

فارغ از بحث آپشن‌های قابل سفارش که برای داشتن آنان باید هزینه‌ای بیشتر پرداخت کرد، شرکت سازنده برای مدل‌های جدید رنو کلیو 2017 ویژگی‌های جدید و امکانات استاندارد در نظر گرفته است که به ترتیب می‌توان به مواردی همچون سیستم ورود بدون کلید و استارت دکمه‌ای، چراغ‌های جلو اتوماتیک، برف پاکن اتوماتیک، دوربین دید عقب، سنسور پارک عقب، پنجره‌های برقی هر چهار درب و در آخر به غربیلک فرمان روکش شده توسط چرم اشاره داشت.

در آخر هم بد نیست بدانید که رنو کلیو 2017 در زیر کاپوت خود از دو پیشرانه 1.2 لیتری توربوشارژر چهار سیلندر و همچنین از یک پیشرانه 0.9 لیتری توربوشارژر سود می‌برد که بر روی هرکدام از آنان جعبه دنده‌های 6 سرعته دوکلاچه EDC و جعبه دنده‌های 5 سرعته دستی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ایرانجیب

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.