آخرین اخبار

جنگجوی کویر، آفرودر جدید میتسوبیشی (+عکس)

“جنگجوی کویر”، نام پیکاپ جدید و آفرودر جدید میتسوبیشی است. خودرویی که با تجهیزات فوق‌العاده‌اش پرابهت و مورد علاقه طبیعت‌گردان قرار می‌گیرد. این خودرو روی یک مدل از پیکاپ‌های L200 و البته از نوع ارتقاء یافته میتسوبیشی سوار شده است.

به گزارش کارنت به نقل از عصر ایران، در این خودرو اندازه چرخ‌ها تغییر کرده و کاملا بزرگتر شده است. چرخ‌های این خودرو، قابلیت‌های حرکت روی زمین‌های مختلف جغرافیایی را افزایش می‌دهند. اما نکته‌ای که از اندازه چرخ‌ها در این خودرو مهم‌تر جلوه می‌کند، استفاده از سامانه تعلیق جدید و پیشرفته برای انعطاف حرکت در خودرو است. سامانه تعلیق تقویت شده خودرو حرکت آن روی زمین‌های سخت و ناهموار را تسهیل خواهد کرد.

 یک رشته چراغ LED در بالای سقف خودرو حرکت آن در تاریکی شب را آسان می‌کند. از طرفی چراغ‌های اصلی خودرو نیز تغییر کرده و شاهد مدل‌های LED در نمای جلو هستیم. در نمای خارجی نیز پله‌های خوبی برای ورود کاربران به درون خودرو تعبیه شده است.

میتسوبیشی تمام نسخه‌های محدود خود را در رنگ‌های مشکی و آبی خواهد ساخت و با این خودرو قصد دارد در بازار محبوب پیکاپ‌های آفرودر جهان نفوذ کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.