آخرین اخبار

هاچ‌بک‌ 400 اسب‌بخاری مرسدس بنز(+عکس)

نسل بعدی مرسدس‌های  AMG A45 بیش از 400 اسب‌بخار قدرت خواهد داشت.

به گزارش کارنت به نقل از عصر ایران، رئیس مرسدس AMG با تائید قدرت فوق‌العاده مرسدس‌های جدید کلاس A  اعلام کرد: در سال‌های اخیر رقابت با آئودی برای ساخت یک هاچ‌بک  قوی اوج گرفته و در این راستا مرسدس AMG تعاملاتی را نیز با شرکت رقیب خود برای تکامل اسپورت‌های قدرتمند داشته است. نتیجه این همکاری و رقابت تا کنون منجر به ساخت یک هاچ‌بک قدرتمند 395 اسب‌بخاری با نام آئودی RS3 شده است.

اما این‌بار رئیس مرسدس AMG از ساخت خودرویی در کارخانه بنز خبر می‌دهد که حداقل 400 اسب‌بخار قدرت دارد و این نیرو را از یک موتور 2 لیتری به دست می‌آورد.

بنز در این نسخه از یک موتور دو لیتری و یک مکمل توربین الکتریکی بهره خواهد برد. البته در نسخه‌های اولیه شاهد این موضوع نخواهیم بود.

رئیس مرسدس AMG تائید کرده این نسخه از هاچبک‌های قدرتمند مرسدس، پیش از سال 2019 وارد بازار شده و به هیچ وجه به رقبای خود رحم نخواهد کرد. وی اضافه کرد استاندارد جدید برای هاچ‌بک‌ها 300 کیلووات یا معادل 400 اسب‌بخار محسوب می‌شود.

در کنار این تحولات فنی، کلیه خودروهای جدید کلاس A در نسل بعدی دچار تغییر خواهند شد و با مشخصات ظاهری جدید ارائه می‌شوند. نمونه‌های تغییر یافته این خودروها در روزهای گذشته در نمایشگاه خودرویی شانگ‌های به نمایش درآمد. در فضای داخلی استفاده صفحه‌های نمایش بزرگ مانند نمونه‌های به کار رفته در کلاس S و E از جمله تغییرات این کلاس محسوب می‌شوند.
برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *