آخرین اخبار

جک S5 همچنان محبوب ترین کراس اوور داخلی

با این S5 اصالت چینی دارد، ولی چند سالی است که کرمان موتور آن را تولید می کند و در این چند وقته توانسته نظر افراد زیادی را به سمت خود بشکاند.
در سال۹۵ شرکت هایی چون مدیران خودرو در تولید کراس اوورها افزایش تولید را تجربه کردند، ولی وقتی باز هم آمار تولید خودروها منتشر می شود، جک S5 به عنوان یک کراس اوور چینی محبوبیت بالایی در بازار ایران دارد. به طور کل وقتی آمار واردات خودرو را هم بررسی می کنیم، می بینیم که این چینی تک دیفرانسیل به مراتب از کراس اوورهای وارداتی و تولید داخل محبوبتر است. نوع طراحی و موتور توربو باعث شد تا در ابتدای حضور S5 خریداران زیادی برای خودرو پیدا شوند. جک S5 را می توان به عنوان یکی از معدود خودروهای چینی دانست که از نظر افت قیمت کمترین میزان را نسبت به رقبا تجربه می کند و در بازار آزاد، نسخه های صفر آن قیمت بیشتری را از کارخانه دارند. با ورود نسخه اتوماتیک S5 در سال گذشته به بازار، شاهد بودیم که تولید این خودرو افزایش پیدا کرد و این کراس اوور توانست تا پایان سال ۹۵ با تیراژ بیش از ۲۰ هزار و ۸۰۰ دستگاه تولید شود. این آمار نشان می دهد که تولید و میزان استقبال خریداران از این خودرو نسبت به سال ۹۴، ۴۶٫۴ درصد افزایش پیدا کرده است.
S5 به پیشرانه دو لیتری توربو مجهز است که قدرتی حدود ۱۷۴ اسب بخار قدرت تولید می کند. همچنین نسخه اتوماتیک این خودرو به خاطر گیربکس شش سرعته دو کلاچه و اضافه شدن برخی امکانات، به عنوان یک خودرو راحت و به صرفه در بازار شناخته می شود. این روزها در بازار آزاد، برخی دارندگان نسخه های صفر کیلومتر این خودرو قیمتی بیش از ۹۹ میلیون تومان را برای S5 اتوماتیک اعلام می کنند.

اسب بخار

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

 1. با سلام با کدوم امار مدعی محبوبیت هستین شرکت بحاله یا خودرو ؟ یک زمانی یکه تازی میکرد وبابت همین یکه تازی هر ماهه قیمت میکشید بالا حالا که طرحهای جو واجور فروش ایجاد میکنه نشون میده که بازار فروشش کساد شده ودیگه محبوب وجذاب نیست

 2. خودتون ریش و قیچی دستتونه.
  اصحاب محترم رسانه! کی به شما گفته جک محبوبه؟
  طبق کدوم منبع و رفرنس حرف میزنید؟
  محبوبیت با خودروی چینی، دقیقا مثل عجین کردن آب و روغن زیتون است…
  محبوبیت کجا بود جانم؟

  جک در بهترین حالت ممکن، یک پراید شاسی بلند است..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *