آخرین اخبارشرایط فروش

فروش محصولات کرمان موتور با اقساط 36 ماهه در طرح عید تا عید – اردیبهشت 96

کرمان موتور همزمان با سالروز مبعث خاتم انبیا (ص) طرح فروش عید تا عید را برای 3 محصول جک S5 اتوماتیک و جک S5 دنده ای و لیفان X60 برای مشتریانش در نظر گرفته است.

زمان ثبت نام برای خرید از این طرح، پنجم تا 22 اردیبهشت اعلام شده است.

مشتریان می توانند اقساط خود را طی دوره های 12، 24 و 36 ماهه به شرکت بپردازند. زمان تحویل خودروها نیز یک ماه پس از ثبت نام اعلام شده و برای X60 اتوماتیک، به پیش پرداخت ۲۲ تا ۲۷ میلیون تومان نیاز است. برای S5 دنده ای مبلغ پیش پرداخت ۲۹ تا ۴۱ میلیون تومان است و نسخه اتوماتیک با پیش پرداخت ۴۰ تا ۵۰ میلیون تومان ثبت نام می شود.

قیمت لیفان X60 اتوماتیک ۶۸ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، جک S5 دنده ای ۸۴ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان و قیمت جک S5 اتوماتیک ۹۶ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان اعلام شده است و محاسبه بازپرداخت ماهانه با توجه به قیمت فعلی انجام می شود.

شرایط فروش اقساطی عید تا عید محصولات کرمان موتور – اردیبهشت 96:

شرایط فروش اقساطی لیفان ایکس 60 اتوماتیک 


شرایط فروش اقساطی جک اس 5 دنده ای

شرایط فروش اقساطی جک اس 5 اتوماتیک

برچسب ها

‫3 نظرها

  1. باسلام دوستان ببینید کرمانموتور به التماس افتاده اتیش زده به مالش همین سال گذشته هرماهه مرتب قیمت جک اس۵افزایش داده حالا بازار رو از دست داده داره التماس میکنه

  2. حالا نوبت کرمان موتوره الان میتونه قیمت هاشو با خیال راحت ببره بالا هر روز از آن کرمان خودروست

    1. باسلام اگر از ان کرمان موتور بود که قستی نمیداد اونم ۳۶ماه از ترس اطلاعیه هاش ۱۵روز است حالا دل به دریا زده ۳۶ماه میفروش باشه باور کردم از ان کرمان موتوره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *