آخرین اخبار

اولین تصاویر از فیس‌لیفت MG 3 منتشر شد

ام جی 3 نیو

هاچ‌بک MG 3 کاملاً قدیمی شده و بسیار به یک فیس‌لیفت احتیاج دارد. به همین دلیل ام‌جی این خودرو را مورد فیس‌لیفت قرار داده و رسماً آن‌را در نمایشگاه شانگهای رونمایی خواهد کرد درحالی‌که بعدازآن به‌زودی فروشش در چین آغاز خواهد شد. این فیس‌لیفت شامل ارائهٔ نمای جلویی کاملاً جدید می‌شود که طبق سبک کراس‌اوور جدید ZS طراحی شده و در آن چراغ‌ها، جلوپنجره و سپر تغییر کرده‌اند.

در عقب نیز چراغ‌ها طراحی بسیار شیکی پیدا کرده‌اند، خط پایینی شیشهٔ عقب صاف شده است، لوگوی MG حدود 50 درصد بزرگ‌تر شده، درِ صندوق بار پایین‌تر آمده و سر اگزوز هم پنهان شده است. همچنین امکان سفارش رنگ متفاوت برای سقف هم وجود دارد.
ام جی 3 جدید

یک تصویر جاسوسی از نمای داخلی MG 3 فیس‌لیفت نیز منتشر شده که چیزهای جدیدی را نشان می‌دهد مانند یک صفحه‌نمایش کوچک در بخش بالایی میانهٔ داشبورد، تغییر پانل کنترل تهویهٔ مطبوع، غربیلک فرمان جدید و صندلی‌هایی با نمای اسپرت.

در تصویری دیگر، دو دستگاه MG 3 جدید در تصاویری مجزا دیده می‌شوند که به نظر می‌رسد نمونهٔ زردرنگ یک تیپ پایینی و نمونهٔ قرمزرنگ با تزئینات کرومی در سپر جلو و رینگ‌های آلیاژی اسپرت، تیپ بالایی باشد.

تاریخ آخرین فیس‌لیفت نسخهٔ کنونی MG 3 به ژانویهٔ 2014 بازمی‌گردد که در حال حاضر با قیمت پایهٔ 67,800 یوآن (9800 دلار) و حداکثر 83,800 یوآن (12,200 دلار) به فروش می‌رسد. موتورهای آن نیز شامل یک نمونهٔ 1.3 لیتری با 92 اسب بخار قدرت و یک واحد 1.5 لیتری با 109 اسب بخار قدرت می‌شود. این قدرت‌ها در نسخهٔ فیس‌لیفت شده با کمی افزایش به ترتیب به 96 اسب بخار و 111 اسب بخار می‌رسد درحالی‌که محدودهٔ قیمتی آن بدون تغییر باقی‌مانده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫2 نظرها

  1. مگه خبر ندادین MG دیگه داره تعطیل میشه و خبری از تولید و واردات و مجوز و … نیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *