آخرین اخبار

تصاویر منتشر شده از جدیدترین نسخه 308 پژو (+عکس)

همواره یکی از قیاس‌های دنیای خودرو، مواجهه پژو 308 ، فولکس‌واگن گلف، فورد فوکوس و هوندا سیویک تایپ R بوده است. از این رو به نظر می‌رسد کمپانی‌های سازنده این خودروها در رقابتی تاریخی تلاش دارند با ارتقاء و فیس‌لیفت‌های متعدد برتری‌های خود را به یکدیگر ثابت کرده و مشتریان دیرینه خود را حفظ کنند.

به گزارش کارنت به نقل از عصر ایران، تصاویر منتشر شده در فضای مجازی که هنوز به شکل رسمی از سوی پژو منتشر نشده‌اند، حکایت از فیس‌لیفت‌های جزئی در سری آخر خانواده هاچ‌بک‌های پژو دارند.

از جمله این تغییرات که چشم‌گیرتر ظاهر شده‌اند می‌توان به جلوپنجره جدید خودرو اشاره کرد که چهره خودرو را کمی خشن و مستحکم نشان می‌دهد. در این خودرو نشان پژو نیز از در موتور به بخش توری جلوپنجره ذوزنقه‌ای شکل منتقل شده است.

در زیر جلوپنجره مشبک شاهد یک سپر پهن‌ هستیم که نمای کلی خودرو را نسبت به برادران بزرگترش تهاجمی‌تر نشان می‌دهد. این سپرها با مه‌شکن‌های بزرگتر به کار رفته در زوایای نمای جلو همخوانی بهتری دارند. از طرفی به نظر می‌رسد پژو از چراغ‌های جدیدتری برای 308 استفاده کرده است که همچنان گربه‌ای و کشیده‌ به نظر می‌رسند.

تصاویر غیررسمی ارائه شده در یک فضای تیره منتشر شده‌اند، بنابراین نمی‌توان جزئیات زیادی این خودروها را از روی ظاهر خودرو برداشت کرد. در مورد فضای داخلی فرضیات زیادی مطرح شده است. احتمال دارد فضای داخلی 308 مانند سابق و تنها با تغییر مختصری ارائه شود.

البته این موضوع چیز چندان بدی نیست چرا که 308 همواره به دلیل داشن یک کابین برجسته، کم دکمه و باکیفیت تحسین شده است. با این وجود اگر به دنبال ارائه نسل دوم کنسول پژو یا همان “آی-کاکپیت” در 308 هستید، انتظار زیادی است چرا که پژو قصد دارد برای مدل‌های کد هزارش (3008 و 5008) از آن بهره ببرد.برخی از منابع خبری از احتمال تولید این خودرو در ماه ژوئن(خرداد) خبر داده اند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *