آخرین اخبار

ضرورت تولید خودروهای با کیفیت در سال جدید

عضو هیات علمی دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی گفت: در سال جدید خودروسازان به وعده خود مبنی بر تولید خودروهای جدید و با کیفیت برای استفاده عامه مصرف‌ کنندگان عمل کنند.

شهرام آزادی، اظهار کرد: در سال گذشته در فضای مثبت پسا برجام خودروسازان داخلی موفق به عقد چند قرارداد تولید مشترک و همکاری با خودروسازان معتبر بین‌المللی شدند.

به گزارش کارنت به نقل از ایسنا، وی با بیان اینکه خودروسازان وعده داده‌اند حاصل همکاری با خودروسازان بین‌المللی تولید خودروهای جدید، به‌روز و با کیفیت باشد، خاطرنشان کرد: بنابراین در سال جدید خودروسازان باید همان طور که پیش از این وعده داده‌اند خودروهای جدید را جایگزین خودروهای قدیمی در حال تولید کنند.

این کارشناس صنعت خودرو ادامه داد: همچنین در سال جدید خودروسازان داخلی باید مراقبت کنند که خودروسازان خارجی طرف قرارداد به توافقات صورت گرفته مبنی بر سرمایه‌گذاری در ایران، انتقال دانش فنی و صادرات خودروهای تولیدی به طور کامل عمل کنند.

وی افزود: مردم به درستی انتظار دارند که در سال جدید حاصل همکاری‌های آغاز شده بین خودروسازان داخلی و خودروسازان بین‌المللی را ببینند و خودروسازان باید هرچه زودتر به وعده خود برای عرضه خودروهای جدید عمل کنند.

آزادی با بیان اینکه صنعت خودروی ایران باید به سمتی حرکت کند که مردم به خودروهای روز تولیدی در اروپا دسترسی داشته باشند، تصریح کرد: در صورت اجرای دقیق قراردادهای منعقده با خودروسازان معتبر بین‌المللی این هدف در سال جاری محقق خواهد شد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫3 نظرها

 1. چه ضرورتی دارد؟
  اگر خودروی با کیفیت تولید شود تکلیف این دوستان چه خواعد شد؟؟.
  . تعمیرکاران
  . جلوبندها
  . نقاش و صافکار
  . شهرداری و فروش زمین قبرستان
  ..
  چرا به فکر توده ی مردم نیستید؟
  ممنون

 2. زهی خیال باطل
  بابا چه انتظارات بی جایی از خودرو سازان دارید؟ نهایت پراید می‌رود جاش کویید میاد هیچ فرقی هم نمیکند هردو اتوموبیلهای به زباله دانی رفته هستند
  اتوموبیل روز اروپا برای مردم ایران انتظار داشتن والله زیادی از حد خواستن است

 3. كدام ضرورت آخه
  بالاتريت ضرورت برداشتن سد تعرفه ظالمانه گمركي است
  آنزمان است كه رقابت ايجاد خواهد شد

  وگرنه شاعر ميگه
  يه عمريه وعده بي جا ميدي
  وعده امروز رو به فردا ميدي

  يه روزي آخرش ميشي پشيمون
  از اين فريبي كه به دلها مي دي

  البته اين شعر رو وزير صنايع از بر هستند
  خخخخخخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *