آخرین اخبار

صنعت خودرو بر روی ریل پیشرفت قرار گرفته است

عضو هیات علمی دانشگاه علم و صنعت گفت: در سال جدید باید اقدامات مثبت آغاز شده در صنعت خودروی ایران مبنی بر همکاری با خودروسازان معتبر بین‌المللی با قدرت ادامه یابد.

امیرحسن کاکایی اظهار کرد: سال گذشته برخی اقدامات مثبت از جمله انعقاد چند قرارداد مهم با خودروسازان معتبر خارجی به نتیجه رسید و سال خوبی برای صنعت خودروی ایران بود.

به گزارش کارنت به نقل از ایسنا، وی با بیان اینکه در سال جدید همکاری با خودروسازان بین‌المللی باید با سرعت و شتاب بیشتری ادامه یابد، خاطرنشان کرد: در نتیجه همکاری با خودروسازان بین‌المللی در سال ۱۳۹۶ شاهد تولید و عرضه خودروهای جدید و به‌روز از سوی خودروسازان داخلی خواهیم بود.

این کارشناس صنعت خودرو ادامه داد: بنابراین می توان امیدوار بود با به تولید رسیدن خودروهای جدید صنعت خودرو بتواند به بخشی از مطالبات مصرف‌کنندگان داخلی پاسخ گفته و رضایت آنها را جلب کند.

وی افزود: البته باید توجه داشت که رشد و توسعه در صنعت خودرو امری زمان‌بر است و چند سال طول می کشد تا تحت تاثیر همکاری با خودروسازان معتبر بین‌المللی، صنعت خودرو به طور کامل متحول شود.

کاکایی با بیان اینکه در شرایط فعلی مهمترین نیاز صنعت خودرو ثبات سیاست‌گذاری و مدیریت برای حفظ و ادامه روند آغاز شده در همکاری با خودروسازان معتبر بین‌المللی است، تصریح کرد: صنعت خودرو بر روی ریل پیشرفت و توسعه قرار گرفته و راه آغاز شده باید با قدرت ادامه یابد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

یک نظر

  1. قیامت به پاکرده.
    اصلا شده جنرال موتورز….
    از این مطالب ننویسید بزرگواران.
    مگه شما تو این مملکت زندگی نمیکنید؟
    اکثر قطعات پراید هنوز از خارج وارد کشور میشه. شما سوپاپ حباب گیر پراید نگاه کن بعد بگو پیشرفت!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *