آخرین اخبار

آخرین وضعیت جاده‌های کشور در اولین روز بهار

به گزارش کارنت به نقل از ایسنا،‌ مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا آخرین وضعیت جوی و ترافیکی جاده‌های سراسر کشور را در اولین روز فروردین ماه اعلام کرد.

بنابر گزارش‌های دریافتی امروز در اکثر محورهای استان‌های سیستان و بلوچستان، محور باغچه به تربت حیدریه در استان خراسان رضوی و محور مریوان در استان کردستان شاهد بارش باران هستیم.

همچنین در محور بوشهر – برازجان، واقع در استان بوشهر، محور بجنورد به آشخانه گردنه امین اله، واقع در استان خراسان شمالی مه‌گرفتگی و کاهش دید گزارش شده است.

بر اساس این گزارش از نظر ترافیکی در محور کرج-چالوس ابتدای محور تا کیلومتر 2، واقع در استان البرز ترافیک پرحجم اما روان اعلام شده است.

در عین حال محورهای شمشک – دیزین در استان تهران و البرز، پونل – خلخال در استان های گیلان و اردبیل، سروآباد – پاوه در استان‌های کردستان و کرمانشاه، اولنگ – شاهرود در استان‌های گلستان و سمنان، فرعی سی سخت – پادنا در استان کهکیلویه و بویراحمد، شیراز – جهرم در استان فارس، استهبان – نی ریز در استان فارس، بشرویه_فردوس در استان خراسان جنوبی و محورهای فرعی رودبار – کهنوج – قلعه گنج در جنوب استان کرمان و گنجنامه – تویسرکان در استان همدان و همچنین محور روستایی مصعبی – کاخ گناباد در استان خراسان جنوبی، مسدود یا دارای محدودیت است.

گفتنی است که سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار هستند.

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *