آخرین اخبار

آغاز پیش ثبت نام تویوتا C-HR؛ همزمان با سایر بازارهای دنیا در ایران

چندی پیش بود که ایرتویا نماینده رسمی تویوتا ژاپن در ایران، با معرفی جدیدترین محصول کمپانی تویوتا، C-HR در نمایشگاه خودروی تهران، همه علاقه مندان را غافل گیر کرد.
اکنون و با گذشت کمتر از چند هفته از رونمایی این خودرو در نمایشگاه، زمزمه های پیش ثبت نام C-HR شنیده می شود. این اتفاق از این حیث قابل توجه است که فروش تویوتا C-HR در بسیاری از بازارهای جهانی از قبیل آمریکا و همچنین بخشهایی از اروپا شروع نگردیده و یا به تازگی در شُرف آغاز می باشد و شروع فروش آن در کشور و همگام با بازارهای جهانی اتفاقی بی سابقه در صنعت خودروی کشور به شمار می آید.
تویوتا C-HR دومین خودروی تولیدی کمپانی تویوتا بر روی پلتفرم جدید تویوتا یعنی TNGA (Toyota New Global Architecture) می باشد که بنا بر ادعای کمپانی تویوتا قرار است پلتفرم مذکور انقلابی در خودروهای تویوتا ایجاد نماید. شنیده ها حاکیست که ایرتویا C-HR را در دو پیشرانه ۱٫۲ لیتری مجهز به توربو شارژر با قدرت ۱۱۵ اسب بخار و همچنین پیشرانه هیبریدی ۱٫۸ لیتری ۱۲۲ اسب بخاری عرضه خواهد نمود. این خودرو دارای ۵ ستاره ایمنی از طرف موسسه معتبر EuroNcapبوده و همچنین نامزد جایزه بهترین طراحی خودرو در سال ۲۰۱۷ می ‌باشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *