آخرین اخبار

تولید 9 خودرو سواری در کشور متوقف شد

بهمن ماه امسال تولید 9 مدل سواری در خودروسازان داخلی متوقف شد.

به گزارش کارنت به نقل از ایسنا، در این مدت تولید وولیکس C۳۰ دنده‌ای شرکت خودروسازی راین با کاهش ۱۰۰ درصدی همراه بوده و از ۶۰ دستگاه در بهمن ماه سال گذشته، هم اکنون به صفر رسیده است.

همچنین تولید وولیکس C۳۰ اتوماتیک دیگر محصول خودروسازی راین نیز ۱۰۰ درصد کاهش یافته و از ۸۲ دستگاه در بهمن ۱۳۹۴ ، هم اکنون به صفر رسیده است.

بهمن ماه امسال تولید سه محصول شرکت خودروسازی مدیران نیز متوقف شد. در این مدت تولید ام‌وی‌ام ۱۱۰ اس معادل ۱۰۰ درصد کاهش یافته و از ۲۲۲ دستگاه در بهمن ماه سال گذشته، هم اکنون به صفر رسیده است.

تولید ام‌وی‌ام ۵۳۰ دیگر محصول خودروسازی مدیران نیز با کاهش ۱۰۰ درصدی همراه بوده و از ۱۲۰ دستگاه در بهمن ماه ۱۳۹۴ ، هم اکنون به صفر رسیده است.

در این مدت تولید ام‌وی‌ام ۱۱۰ ۴CYL دیگر محصول خودروسازی مدیران نیز متوقف شده و از ۱۰ دستگاه در بهمن ماه سال گذشته ، هم اکنون به صفر رسیده است.

بهمن ماه امسال تولید لند مارک محصول شرکت بهمن نیز با کاهش ۱۰۰ درصدی همراه بوده و از سه دستگاه در بهمن ماه ۱۳۹۴، هم اکنون به صفر رسیده است.

تولید لیفان ایکس ۵۰ شرکت کرمان موتور نیز متوقف شده و از ۴۲ دستگاه در بهمن ماه سال گذشته، هم اکنون به صفر رسیده است.

در این مدت تولید دو خودروی سابرینا و گریت وال M۴ محصولات شرکت سازه‌های خودرو دیار نیز متوقف شده و به ترتیب از ۲۵ و ۲۷ دستگاه در بهمن ۱۳۹۴ ، هم اکنون به صفر رسیده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫4 نظرها

  1. ایشالله شاهد پیشرفت و بهبود هر چه بیشتر در صنعت خودروی کشورمون باشیم

  2. خودرو x50 داره پیش فروش می شه احتمالا منظور نویسنده x60 هست که متوقف شده.

  3. ان شالله شاهد تولید بیشتر و روز افزون پراید،405،سمند و دیگر گاریهای ملی باشیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *