آخرین اخبار

سایت ثبت‌نامی سایپا از دسترس خارج شد

در حالیکه قرار بود از ساعت 11 صبح امروز پیش فروش ساندرو استپ وی از سوی سایپا آغاز شود به علت استقبال گسترده از این پیش فروش شاهد توقف فعالیت سایت ثبت‌نامی شرکت سایپا هستیم و پیغام زیر هنگام ورود به این سایت نمایش داده می شود:

تفاوت 10 میلیون تومانی قیمت کارخانه و بازار ساندرو استپ‌وی خیلی از افراد را برای سرمایه‌گذاری روی این خودرو ترغیب می‌کند.

برچسب ها

‫4 نظرها

  1. تا ساعت ۱۱:۳۰ کلا قطع بود ، بعد واسه نیم ساعت باز شد با سرعت بالا اما هر کد ملی که میزدی رو خطا میداد و می نوشت : شما قبلا این خودرو رو خریداری کردید ! من تا حالا هیچ ماشینی رو از پارس خودرو نخریدم ، از کد ملی تمام اعضای خانواده هم استفاده کردم اما متاسفانه همین خطا رو واسه اونا هم نشون میداد ، حتی دوستم بهم زنگ زد گفت من کد ملی پدربزرگم هم که ۲ سال پیش به رحمت خدا رفته زدم و خطا داده که شما قبلا خریداری کردید. خب دیگه از این واضح تر نمیشه نشون داد که این ماشینا فقط واسه یه عده خاصی هست نه واسه مردم عادی.

  2. من هم تجربه بابک را دارم؛ سایت اول از دسترس خارج بود و بعد هم ی نوشت : شما قبلا این خودرو رو خریداری کردید؛ الان هم مجددا از دسترس خارجه!

  3. متاسفانه گروه سایپا از قصد در سامانه خودشان اختلال بوجود می آورند تا نورچشمی های خودشان از این خودرو ها ثبت نام کنند. واقعا جای بسی تاسف دارد

  4. خاک تو سر سایپاو امثال اون وخاک توسرمسولینی که به خاطریه عده کم این همه ملت رو اسیر کردن وحق سوارشدن ماشین خوب ازماگرفتن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *