آخرین اخبار

فروش نوروزی محصولات ایران خودرو آغاز شده است / اسفند95

فروش نوروزي محصولات گروه صنعتي ايران خودرو براي پاسخگويي به مشتريان و تامين نياز بازار در روش هاي متنوع از روز یکشنبه اول اسفندماه آغاز شده است.

در فروش نوروزي ايران خودرو محصولات اين شركت به روش هاي متنوعي به فروش مي رسد تا گروه هاي مختلف درآمدي قادر به انتخاب و نام نويسي خودروهاي مورد علاقه شان باشند.
فروش قطعي ويژه نوروز

در اين روش فروش خانواده پژو 405، پژو 206، سمند، رانا، تندر و دنا به مشتريان عرضه مي شود. موعد تحويل خودروها 60 و 75 روز پيش بيني و سود مشاركت مقطوع نيز تعيين شده است. نصب آپشن دزدگير كارخانه اي براي محصولات 206 و رانا نيز به انتخاب و خواست مشتري انجام مي شود.
پيش فروش عمومي

طرح مشاركت در توليد از روش هاي فروش ايران خودرو براي استفاده از سرمايه مشتريان براي توليد با اختصاص سودهاي مناسب براي آن است. متقاضيان مي تواند محصولات قابل عرضه ايران خودرو را با موعد تحويل تير تا اسفند96 و با سود مشاركت 24 تا 26 درصد انتخاب و نام نويسي كنند. سود انصراف نيز 22 تا 25 درصد تعيين شده است.

پيش فروش عادي

در روش پيش فروش عادي اسفندماه محصولات آريسان، پژو 207، پژو 206، پژو 405، پارس،‌سمند، دنا، تندر 90،‌رانا و سوزوكي به صورت پرداخت يك و دو وديعه اي با اختصاص هديه فروش تعهدي عرضه شده است. سود مشاركت در اين طرح فروش از 21 تا 25 درصد متغير بوده و سود انصراف نيز 19 و 21 درصد تعيين شده است. موعد تحويل خودروها در اين فروش شهريور تا آذر 96 درنظر گرفته شده است.

همچنين در پيش فروش عادي امكان نام نويسي براساس گروه محصولات نيز با موعد تحويل شهريور و مهر 96 فراهم شده است. در اين فروش گروه محصولات پارس، 405، هايما و دنا با سود مشاركت 21 و 23 درصد و سود انصراف 20 و 21 درصد به مشتريان پيشنهاد شده است.
پيش فروش پلكاني

پيش فروش پلكاني چهار مرحله اي، ديگر روش فروش اسفندماه محصولات ايران خودرو است. نرخ سود مشاركت در اين طرح كاملا رقابتي و بين 22 تا 25 درصد تعيين شده است. اين طرح دست كم نرخ انصراف 20 درصد را تضمين مي كند. محصولات عرضه شده براي تحويل در مهرماه و دي ماه96 شامل خانواده پژو 206 هاچ بك و صندوقدار، خانواده پژو 405، خانواده سمند و پژو پارس و خانواده رانا و دنا است. هديه فروش تعهدي از ديگر مزاياي طرح پيش فروش پلكاني است.
شرايط ويژه فروش وانت آريسان

خودرو كار وانت آريسان از ديگر محصولات ايران خودرو است كه به صورت فروش اعتباري منعطف با موعد تحويل 10 روزه عرضه شده است. در اين شيوه فروش، مشتري مي تواند پس از پرداخت وجه اوليه، مابه التفاوت قيمت خودرو را به انتخاب خود در بازه زماني 12 تا 36 ماه و با نرخ سود 14 تا 18 درصد پرداخت كند.

* متقاضيان مي توانند براي بهره مندي از شرايط يادشده به نمايندگي هاي مجاز گروه صنعتي ايران خودرو در سراسر كشور مراجعه و نسبت به نام نويسي خودرو اقدام كنند.

پیش فروش محصولات ایران خودرو با سود مشارکت ۲۶ درصد / اسفند۹۵

طرح پیش فروش پلکانی محصولات ایران خودرو – اسفند ۹۵

پیش فروش نوروز ۹۶ محصولات ایران خودرو – اسفند ۹۵

شرایط فروش قطعی محصولات ایران خودرو ویژه نوروز ۹۶

شرایط فروش اقساطی وانت آریسان – اسفند ماه ۹۵

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *