آخرین اخبار

جزئیات ورود کامیونت فوسو به ایران

مدیر بازاریابی مایان با اشاره به برنامه این شرکت برای عرضه و تولید کامیونت های فوسو از برنامه ریزی برای وردو به بازار اتوبوس و مینی بوس خبر داد.

مجید مدنی درباره عرضه کامیونت های فوسو در بازار اظهار کرد:مایان پس از بررسی هایی که انجام داد تصمیم گرفت که عرضه کامیونت فوسو میتسوبیشی را در دستور کار قرار دهد، زیرا با  توجه به کیفیت و محبوبیبت این برند ، به این نتیجه رسیدیم که می تواند در بین خودروهای تجاری جایگاه قابل قبولی داشته باشد.

وی با اشاره به اینکه این کامیونت ها  در ابتدا به صورت CBU وارد می شود، تصریح کرد:برنامه ای برای تولید این کامیونت ها داریم که احتمالا از سال آینده عملیاتی خواهد شد.

مدیربازاریابی مایان برنامه آتی این شرکت را واردات مینی بوس و اتوبوس عنوان کرد و گفت مینی بوس با برند فوسو وارد می شود اما برند اتوبوس ها متفاوت است.

مدنی همچنین از  شرایط فروش نقدی، اعتباری و لیزینگی خبر داد و گفت:با لیزینگ ها مذاکره کردیم که نرخ سود را در این طرح کاهش دهند.

وی قیمت کامیونت 5.6 تن را 120 میلیون تومان، 6 تن نرمال را 129 میلیون و 800 هزار تومان، 6 تن کمپرسی را 128 میلیون تومان و 8 تن را 138 میلیون تومان عنوان کرد.

مدیربازاریابی مایان درباره خدمات پس از فروش نیز گفت: کارشناسان ژاپنی برای آموزش فنی نمایندگی‌های خدمات پس از فروش وارد کشور شده اند به طوری که اکنون 5 نمایندگی در شهرهای بزرگ وجود دارد و سال آینده نیز 18 نمایندگی اضافه خواهد شد.

بر اساس این گزارش دایملر مالک برند فوسو ژاپن بوده و در سالهای اخیر بیشترین حجم تولیدات دایملر مربوط به کامیونت های فوسو بوده است، شرکت مایان  نیز نماینده رسمی فروش و خدمات پس از فروش فوسو در ایران است .

اقتصاد آنلاین

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *