آخرین اخبار

خودروهای جدید BYD، ساعت ۱۶ رونمایی می شوند

شرکت کارمانیا برنامه دارد تا امروز از دو محصول جدید بی وای دی در ایران رونمایی کند.

خودروسازی کارمانیا به عنوان نماینده رسمی BYD چین در ایران، قصد دارد تا ساعت ۱۶ امروز از خودروهای F3 جدید و سانگ در نمایشگاه بین المللی خودرو شهر آفتاب تهران رونمایی کند. بی وای دی F3 جدید خودرویی است سدان که احتمالا قیمتی در محدوده ۵۵ تا ۷۰ میلیون تومان را دارد و به صورت مونتاژی در خط تولید این شرکت در نسخه دنده دستی و اتوماتیک شش سرعته DCT تولید می شود. این خودرو با برنامه صادرات به کشورهای منطقه در ایران رونمایی عرضه می شود.
بی وای دی سانگ هم به عنوان یک کراس اوور، با پیشرانه دو لیتری توربو امروز به حاضرین در نمایشگاه معرفی می شود که به صورت وارداتی به جاده های کشور می آید. این خودرو به احتمال زیاد قیمتی بیش از ۱۲۰ میلیون تومان را دارد. امکاناتی نظیر دوربین ۳۶۰ درجه، شش کیسه هوا ۱۰ نقطه ای، سانروف، تودروزی چرم، فرمان برقی و… در بی وای دی سانگ وجود دارد.
همچنین خودروهای بی وای دی S6 به عنوان اولین محصول مونتاژی کارمانیا در نمایشگاه حضور داردو علاقه مندان می توانند در مسیر تست درایو، با این خودرو رانندگی کنند. بی وای دی E6 هم به عنوان اولین خودرو برقی بازار ایران در غرفه این شرکت حضور دارد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *