آخرین اخبار

محبوبیت پژو پارس همچنان بیشتر از رقبا

کافی است به آمار تولید ۱۰ ماهه خودروسازان در سال ۹۵ نگاه کنید. جالب است بدانید که همچنان بعد از چند سال، پژو پارس محبوبیت بیشتری نسبت به رقبای هم رده خود دارد و با توجه به بیشتر بودن تولید این خودرو، می توان فهمید که بازار تمایل بیشتری برای خرید این خودروها دارد.

طبق آمار ۱۰ ماهه، جمع تولید پژو پارس به ۹۴هزار و ۳۰ دستگاه رسیده است. این در حالی است که دنا تنها ۲۲ هزار و ۱۱۰ دستگاه تولید شده است و تندر۹۰ آمار تولید ۷۴ هزار و ۱۶۰ دستگاه، به خود اختصاص داده است. خانواده برلیانس H200 و H300 تولید ۲۷ هزار و ۱۱۷ دستگاه را تا به امروز در سال ۹۵ داشته است.

بدین ترتیب می توان گفت مشتریان ایرانی به دنبال خودروهایی هستند که بازار فروش قوی داشته باشند و از طرفی در بحث خدمات با مشکل کمتری مواجه باشند. تندر۹۰ در جایگاه دوم حضور دارد و در این جمع، به عنوان با کیفیت ترین خودرو این رده قیمتی شناخته می شود. امکانات مناسب، خدمات پس از فروش خوب، فضای کابین جادار و ظاهر عامه پسند باعث شده تا امروز پژو پارس بعد از چند سال به عنوان خودرویی محبوب شناخته شود. با توجه به روند تولید خودروسازان، پیش بینی می شود که پارس در دهه های آتی هم به عنوان خودرویی محبوب در بازار معرفی شود.
روزنامه دنیای خودرو

برچسب ها

نوشته های مشابه

‫3 نظرها

  1. واقعا پژو پارسای جدید خیلی نابودن. خشک، صدای موتور در حد لالیگا، جنس داشبورد و رودری پلاستیک خشک. حیف اون پولی که به این ماشین داده میشه.

  2. با توجه به روند تولید خودروسازان، پیش بینی می شود که پارس در دهه های آتی هم به عنوان خودرویی محبوب در بازار معرفی شود.

    آفرين اينو خوب اومدي

  3. اگه یک دس به سر صورت پارس و دس از چینی بازی دست بردارن پارس واسه همیشه محبوب باقی میمونه….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *