آخرین اخبار

هیوندای سوناتا فیس لیفت 2018 شکار شد / تصاویر

هفتمین نسل هیوندای سوناتا حدود 3 سال پیش عرضه شده بنابراین جای تعجبی ندارد که این برند کره‌ای در حال کار بر روی نسخه‌ی فیس لیفت این سدان میدسایز می‌باشد. در تصاویر پروتوتایپی را مشاهده می‌کنیم که در حال تست زمستانی بوده و پوشش‌های استتاری زیادی دارد. علیرغم این پوشش سنگین می‌توان دسته‌ای از چراغ‌های روز روشن LED را تشخیص داد.

هیوندای سوناتا 2018
ما کاملاً مطمئن نیستیم اما به نظر می‌رسد جلوپنجره‌ی خودرو به‌طور قابل‌توجهی بزرگ‌تر از مدل فعلی بوده و بیشتر از قبل به طرف پایین گسترش یافته است. همان‌گونه که از یک خودروی فیس لیفت می‌توانید انتظار داشته باشید، پروفایل جانبی سوناتا تقریباً بدون تغییر باقی مانده هرچند ممکن است طراحی آینه‌های جانبی تغییر اندکی داشته باشد.
هیوندای سوناتا 2018

بخش عقبی خودرو تقریباً به‌طور کامل پوشانده شده اما حتی با این وجود نیز می‌توانید گرافیک جدید چراغ‌های LED را تشخیص دهید. شاید خود چراغ‌ها نیز بازنگری اندکی داشته باشند. سپرهای جلو و عقب نیز اصلاحاتی خواهند داشت. از دیگر تغییرات نسخه‌ی فیس لیفت هیوندای سوناتا می‌توان به طراحی جدید رینگ‌ها و رنگ‌های جدید احتمالی اشاره کرد.
هیوندای سوناتا 2018

تصاویر جاسوسی قبلی نشان داده‌اند که هیوندای در حال کار بر روی نسخه‌ی قدرتمندتر سوناتا با نمای جلوی گیراتر است. این خودرو خروجی‌های اگزوز بزرگ‌تر خواهد داشت و به خاطر اصلاح سیستم تعلیق ارتفاع آن کمتر خواهد بود؛ اما بزرگ‌ترین تغییر خودرو زیر کاپوت خواهد بود چراکه هیوندای سوناتای پرفورمنس پیشرانه‌ای قوی‌تر را پذیرا خواهد بود.
هیوندای سوناتا 2018

هنوز معلوم نشده این پیشرانه چه مشخصاتی دارد اما شاید از پیشرانه‌ی 2 لیتری توربوی استفاده شده در i30 N در سوناتا بهره برده شود. این پیشرانه قدرت 260 اسب بخاری دارد.

هیوندای سوناتا 2018

پدال

برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *